Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

To Wy wybraliście – JEREMIAH KANE zagra ponownie na Pyrkonie! 

Koncerty na Scenie Plenerowej cieszyły się tak wielką popularnością podczas zeszłorocznej edycji Pyrkonu, że nie pozostało nam nic innego, jak tylko zapewnić Wam ponowne przeżycie tych fantastycznych chwil. Dzięki Waszym głosom w konkursie “Czasozmieniacz” na Scenie Plenerowej wystąpi ponownie nie tylko Dziewanna, ale i JEREMIAH KANE!

Co szykuje dla Was JEREMIAH KANE?

Na początku wypadałoby przedstawić muzyczne inspiracje chłopaków. JEREMIAH KANE to zespół, który czerpie inspiracje wprost z kultury japońskiej. Łączy w swojej muzyce takie gatunki jak synthwave, darksynth i metal, dodając do tego szczyptę brzmienia soundtracków z gier retro i nie tylko!

Jedno jest pewne, JEREMIAH KANE ma dla Was w planie fantastyczny występ – porwą Was w niezapomnianą podróż po brzmieniach z ich najnowszego albumu RONIN. Ale to nie wszystko! Czeka też na Was kilka niespodzianek przygotowanych specjalnie na Pyrkon! Kto wie, może i tym razem chłopaki nakręcą podczas Pyrkonu teledysk? 

W sobotę zapraszają także na Nieoficjalny Meet-up JK! Będziecie mogli spotkać się z nimi przy samochodach z Waszych snów – kolorowych itashach, w tym przy ich własnej różowiutkiej BMW e36. Czeka na Was prawdziwa strefa chillu – wpadnijcie zbić piątkę i spróbować BOSSa wprost z japońskich półek. 

 

Pozostaje nam napisać jedno – do zobaczenia na koncercie!