Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Blok Gier Elektronicznych elektryzuje! Ogłaszamy kolejnych prelegentów zapraszanych!

W tym roku Blok Gier Elektronicznych ponownie odwiedzą Tomasz Drabik oraz Krzysztof Micielski! Quaz oraz NRGeek zawitają na Pyrkonie!

Tomasz Drabik i Krzysztof Micielski? Kim są i co robią?

Tomasz „Quaz” Drabik to jeden z prekursorów internetowego wideo o grach w Polsce. Od 2007 roku tworzy materiały publicystyczne (głównie recenzje) oraz rozrywkowe. Kiedyś dla serwisów Gaminator oraz Gamezilla, dziś znajdziecie go na YouTube jako quaz9. To muzyk amator, twórca webkomiksów, współzałożyciel podcastu KrokietKast. Z wykształcenia jest psychologiem. Niegdyś DTPowiec, a od pewnego czasu YouTuber z zawodu. Lubi pączki.

Krzysztof „NRGeek” Micielski to cyniczny prześmiewca. Na swoim koncie ma stworzenie niszowej serii Zagrajmy w crapa, zajmuje się również publicystyką gamingową na serwisie YouTube, emerytowany raper, rysownik komiksów. Z zawodu jest grafikiem/animatorem/motion designerem, zaś od kilku lat pełnoetatowym YouTuberem. Prywatnie mąż Marioli.

Na co się przygotować?

Na fenomenalny panel o początkach znanych studiów developerskich, który Quaz oraz NRGeek poprowadzą wspólnie! Chcecie dowiedzieć się jak zaczynały dzisiejsze legendy? Nasi prelegenci zapraszani opowiedzą od czego zaczynali twórcy wielu gier!

Dodatkowo NRGeek poprowadzi prelekcję o najgorszych okładkach gier video! To świetna okazja, by zobaczyć jak prezentowały się najlepsze i najgorsze okładki gier. Chcecie zobaczyć je na własne oczy? Nie przegapcie tej prelekcji!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.