Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Tor przeszkód Dirty Sparrows na Pyrkonowym Targu Letnim

Spragnieni wyzwań dla ciała i umysłu, którym podołaliby tylko najbardziej sprawni Pyrkonowicze? Na Pyrkonowym Targu Letnim będziecie mieli okazję przetestować swoją siłę i szybkość na torze przeszkód!

Dirty Sparrows i ich toru przeszkód stałym bywalcom Pyrkonów chyba nie trzeba przedstawiać. Wróbelki to nasi starzy przyjaciele, którzy wystawiają się na Placu Marka już od wielu edycji Festiwalu i dostarczają Wam porcji adrenaliny i zakwasów. 😀

W tym roku odwiedzą nas na Pyrkonowym Targu Letnim i ponownie rzucą Wam wyzwanie! W skład ich toru wchodzić będzie ściana o wymiarach 2×2 metry, dwie równoważnie, ciężary do przeniesienia i dywan z opon.

Weźcie udział w wyścigu i zawalczcie o miejsce prawdziwego czempiona! Czasy wszystkich uczestników będą skrzętnie notowane i porównywane, a dla najlepszych czeka wieczna sława i chałwa i drobne upominki.

Lepiej już zacznijcie rozgrzewkę, widzimy się w sierpniu!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love