Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Twórcy Strefy Czytacza pyrkonowymi prelegentami!

Uwielbiacie spędzać czas w bibliotekach? Wejście do księgarni zawsze powoduje u Was dreszczyk radości? Zapach książek uważacie za najlepszy na świecie? Jeśli odpowiedzieliście trzy razy tak, z całą pewnością jesteście stuprocentowymi książkoholikami i zdecydowanie powinniście wpaść spotkać się z naszymi prelegentami – Natalią i Danielem Muniowskimi, twórcami kanału Strefa Czytacza.

Czytelnicy z własną filozofią

Natalia Muniowska Daniel Muniowski pyrkon strefa czytacza Natalia i Daniel są niepoprawnymi czytelnikami, którzy wyrobili sobie swoją własną filozofię: czytanie dla przyjemności. I tym kierują się w doborze lektur – książki mają stanowić dla nich rozrywkę, być siostrą telewizji czy konsoli. Nie lepszą i nie gorszą.

Od lat są miłośnikami Harry’ego Pottera. Swego czasu byli nawet posiadaczami największej w Polsce kolekcji zagranicznych wydań tego cyklu. Organizowali też zloty dla fanów młodego czarodzieja oraz brali udział w wielu wydarzeniach związanych z twórczością J.K. Rowling.

Aktualnie są szczęśliwymi ludźmi, którzy robią to, co lubią i jeszcze im za to płacą!

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.