Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Zmierzamy w całkiem nową stronę! Koncert piosenek ze spektaklu “Rodzina Addamsów” na Pyrkonie!

Musical o przygodach najbardziej upiornej rodzinki wszech czasów trafił na deski poznańskiego Teatru Muzycznego we wrześniu ubiegłego roku i od tego czasu niezmiennie przyciąga tłumy widzów. Jeśli jeszcze nie udało Wam się zobaczyć tego fantastycznego spektaklu lub macie ochotę ponownie posłuchać fenomenalnych piosenek z niego, mamy dla Was świetną wiadomość! Na Pyrkonie będziecie mieli szansę wziąć udział w koncercie, na którym pojawi się większość utworów z “Rodziny Addamsów”!

Koncertowa wersja “Rodziny Addamsów”

Dzięki współpracy z Teatrem Muzycznym w Poznaniu na tegorocznym Pyrkonie odbędzie się koncert piosenek z musicalu “Rodzina Addamsów” w wykonaniu artystów z naszego poznańskiego Teatru Muzycznego. W niedzielny pyrkonowy poranek Sala Ziemi na około 50 minut zmieni się w siedzibę Addamsów, a aktorzy w pełnej charakteryzacji zaśpiewają dla Was hity z tego fenomenalnego spektaklu. Nie zabraknie też wspaniałych układów choreograficznych. Będą to między innymi piosenki “W całkiem nową stronę” oraz “Tuż za rogiem”, których możecie posłuchać na YouTubie już teraz!

W całkiem nową stronę / Rodzina Addamsów / Teatr Muzyczny w Poznaniu

Singiel promujący płytę z musicalu RODZINA ADDAMSÓW, której premiera odbyła się 13 grudnia 2018 r. Wykonanie / Dagmara Rybak oraz Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Michała Łaszewicza. Nagrania dokonano podczas spektakli w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w dniach 29-30 września i 2-3 października 2018 r.

 

Romeo i Julia w mrocznej wersji

Głównymi bohaterami opowieści są Gomez i Morticia, których córka Wednesday, zwana księżniczką ciemności, dorasta i zakochuje się w uroczym chłopaku imieniem Lucas. Prosi ojca, aby zachował to w tajemnicy przed swoją ukochaną żoną. Wszystko zmienia się pewnego wieczoru, kiedy przy jednym stole spotykają się rodziny pochodzące z dwóch różnych światów… O tym, jak dokładnie potoczyła się ta historia, możecie się przekonać, kupując bilety na spektakl w Teatrze Muzycznym w Poznaniu, ale piosenek z musicalu możecie posłuchać również u nas! Po koncercie będziecie zaś mieli okazję zrobić sobie fantastyczne upiorne pamiątkowe zdjęcia z Addamsami. Zapraszamy wszystkich żywych, martwych… i niezdecydowanych! 🙂

RODZINA ADDAMSÓW / TRAILER / TEATR MUZYCZNY W POZNANIU

Mamy zaszczyt przedstawić Wam trailer do musicalu RODZINA ADDAMSÓW!

Tuż za rogiem / Rodzina Addamsów / Teatr Muzyczny w Poznaniu

Drugi singiel promujący płytę z musicalu RODZINA ADDAMSÓW, której premiera odbyła się 13 grudnia 2018 r. Wykonanie / Barbara Melzer oraz Zespół i Orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu pod dyrekcją Michała Łaszewicza. Nagrania dokonano podczas spektakli w Teatrze Muzycznym w Poznaniu w dniach 29-30 września i 2-3 października 2018 r.

 

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.