Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Znamy kolejnych Gości Sceny Plenerowej! Akiharu Idols wystąpią specjalnie dla Was!

Koncerty Jeremiaha Kane’a i Dziewanny nie są już dla nikogo niespodzianką. To właśnie Wy wyłoniliście ich w konkursie Czasozmieniacz, ale na tym oczywiście nie poprzestaniemy! Na Scenie Plenerowej wystąpi również grupa Akiharu Idols, którą część z Was także kojarzy z zeszłorocznej edycji Pyrkonu.

Czego oczekiwać po Akiharu?

Akiharu Idols to cosplayerki i tancerki wcielające się w idolki z anime „Love Live!”. Już od 2018 roku raczą nas swoimi występami i muzycznymi wideo. Dzięki swojej działalności artystycznej szerzą miłość do idolek, tańca oraz cosplayu i zarażają pozytywną energią. 

I właśnie tym wszystkim chciałyby podzielić się z Wami na Pyrkonie. 

Możecie spodziewać się mnóstwa świetnej zabawy – zespół szykuje zupełnie nowy układ i piosenki! Ale to nie wszystko! Akiharu zaprezentują Wam także nowe stroje idolek.  To wszystko zobaczycie pierwszy raz właśnie na Scenie Plenerowej. Japoński duch i idolkowy klimat gwarantowane!

To jak, kto nie może się doczekać, by przenieść się na chwilę na scenę rodem z Tokio? A to wszystko na Pyrkonie 😁

A tu możecie zobaczyć przedsmak tego, co szykują:

Akiharu Idols – YouTube

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.