Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strefa Fabularna ogłasza kolejnego prelegenta! Zuzanna Kadlcik na Pyrkonie!

Strefa Fabularna nie próżnuje! Pragniemy ogłosić, że na tegorocznym Pyrkonie pojawi się fenomenalna Zuzanna Kadlcik! Ciekawi? Zapraszamy!

Kim jest Zuzanna Kadlicik?

Sto sześćdziesiąt centymetrów konwentów, erpegów i odrobiny szaleństwa, które bezsenność posiłkują na tworzenie nowych inicjatyw, czytanie o powstających projektach czy zadręczanie innych o program. Od trzech lat organizuje średnio pięć imprez rocznie (m.in Falkon, Polcon, Zjava) skupiając się przede wszystkim na RPG. Teraz, jak na każdego konwentoroba przystało, ewoluuje i zaczyna imprezy koordynować.

Związana ze Stowarzyszeniem Avangarda, w ramach którego rozpoczęła inicjatywę Czas na Przygodę w Warszawie – wydarzenie zrzeszające starych i nowych erpegowców co dwa tygodnie na terenie Politechniki Warszawskiej.

Zuzanna i jej zainteresowania

W RPGi gra od dawna, ale jeszcze nie zalicza się do grona zgredów, które mogą powiedzieć, że grają dłużej niż część fandomu żyje. Absolutnie nie przeszkadza jej to w prelegowaniu na temat RPGów czy posiadaniu własnej, niejednokrotnie niepopularnej, opinii. Obecnie skupia się najbardziej na BHS – Bezpieczeństwie i Higienie Sesji, twierdząc, że jak sama nazwa wskazuje, RPG to gry, w związku z tym trzeba wszystkim, w miarę możliwości, zapewnić jak najlepszą zabawę

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.