Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Erpeżki, bitewniaki i karcianki: Strefa Fabularna przedstawia!

Jeżeli zastanawiacie się, co ciekawego będzie się działo na tegorocznym festiwalu w Strefie Fabularnej, to zapraszamy na jej szybki przegląd!

Liz Danforth

Z branżą gier RPG związana jest od ponad 40 lat. W tym czasie tworzyła ilustracje do wielu tytułów, magazynów, a także powieści i antologii. Swoją wiedzą, doświadczeniem i ciekawymi przygodami Liz Danforth podzieli się w trakcie tegorocznej edycji Pyrkonu!

Katarzyna i Marcin Kuczyńscy

Coraz częściej zdarzają się pary, które wspólnie spędzają czas grając. A co w przypadku, gdy granie w gry od najmłodszych lat przeradza się w ich tworzenie? Oto przed wami jedna z takich par: Katarzyna i Marcin Kuczyńscy!
Odwiedźcie nas i przekonajcie się na własne oczy, jak współpracują oraz co ciekawego opowiedzą o swoich dokonaniach oraz planach na przyszłość!

Sesje na żywo

W tym roku wyjątkowo odbędą się trzy sesje, których uczestników oraz mistrzów znacie z Internetu: Baniak, Dredu oraz Gospoda RPG. Ich przygody będziecie mogli śledzić na żywo oraz razem z pozostałymi uczestnikami reagować na poczynania waszych ulubionych bohaterów!

RPGralnia

Po ogromnym sukcesie RPGralnia będzie kontynuowana również na tegorocznym Pyrkonie! Czym jest RPGralnia? To specjalnie przygotowane miejsce dla wszystkich uczestników, którzy mają dłuższą wolną chwilę i chcą zagrać w RPG pod okiem doświadczonych mistrzów gry. Hale 6A oraz 6B na antresoli wypełnią się stolikami, przy których usiądą Dyżurni Mistrzowie Gry. Oczywiście, jeżeli macie zgraną ekipę oraz własnego mistrza gry, również znajdzie się dla was miejsce!

Nasza aplikacja do zapisów już wkrótce będzie czynna!

Czeka na was mnogość sesji! Gdybyście chcieli zapisać się na jedną z nich to właśnie tam będziecie mogli to zrobić! Specjalnie dla was przygotowana aplikacja będzie dostępna i gotowa do pobrania w najbliższym czasie na stronie www.roleplay.pyrkon.pl.

Pamiętajcie, że możecie zapisywać się jako Mistrzowie Gry oraz gracze. W razie gdybyście potrzebowali pomocy, zapraszamy do Punktu Obsługi Mistrzów Oraz Graczy Erpegie (POMOGE), gdzie spotkacie przemiłych i pomocnych gżdaczy.

Mistrzem gry możesz zostać także Ty!

Posiadasz niesamowitą wyobraźnię i milion pomysłów na minutę? Wątki i fabuły snujesz lepiej niż Spider-Man swoje sieci? Znasz przeróżne systemy RPG i świetnie czujesz się jako Mistrz Gry? Masz refleks kobry i potrafisz błyskawicznie zareagować na nietuzinkowe zachowania gracza? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jedno z tych pytań, to czekamy na Ciebie w hali 6A i 6B na antresoli, gdzie będą odbywać się sesje.

Dice Royale – pokonaj i nie daj się pokonać!

Dice Royale to szybka i prosta gra RPG w której gracze stają na arenie, a ich bohaterowie starają się wyeliminować pozostałych, tym samym zostając ostatnim żywym zawodnikiem.

Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które czekają specjalnie na Was w tym roku! Oj, będzie się działo!

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.