Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Rejestracja na warsztaty

Rejestracja na warsztaty

Poniżej znajdziecie przygotowaną dla was listę warsztatów, wraz z linkami umożliwiającymi rejestrację. Każdy link prowadzi do formularza przypisanego do odpowiadającemu mu warsztatu. Zanim się zapiszecie – upewnijcie się, że jesteście w tym właściwym miejscu i przyjrzyjcie się dokładnie tytułowi formularza. Każde wypełnienie formularza to rezerwacja dla jednej osoby – jeśli chcecie uczestniczyć w warsztacie ze znajomymi, każdy z was musi zapewnić wysłać formularz indywidualnie.

Obserwujcie program Pyrkonu, który znajdziecie tutaj: https://pyrkon.pl/program-pyrkonu/, aby dowiedzieć się o ewentualnych zmianach godziny, miejsca albo odwołaniu punktu programu. Pamiętajcie, że podstrona z zapisami służy jedynie do rezerwacji miejsca i nie będzie aktualizowana na bieżąco w przypadku zmiany godziny albo miejsca atrakcji.
Termin na wysłanie formularza mija wraz z końcem soboty 8.06.2024 r. Rejestracja na poszczególne warsztaty może zakończyć się wcześniej, wraz z wyczerpaniem wolnych miejsc.

Udanych łowów!

Piątek

[7] Sala Warsztatowa 1: Warsztaty z podstaw programowania, czyli zbudujmy roboty z klocków! – piątek, 13:00 – 15:00 (limit miejsc: 10)

Kuźnia Mordoru: Kuźnia Mordoru – piątek, 13:00 – 19:00 (limit miejsc: X) (Jeszcze niedostępne, sprawdź ponownie za jakiś czas!)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Jak pisać kółkami? – czyli podstawy Circular Gallifreyan – piątek, 14:00 – 15:00 (limit miejsc: 30)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Creative Quest: Pszetark – piątek, 14:00 – 16:00 (limit miejsc: 20)

[Plac PWK] Warsztaty fotograficzne: Wolniej się nie da, czyli na szybko o fotografii wielkoformatowej – piątek, 14:00-16:00 (limit miejsc: 12)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Makijaż cosplayowy od podstaw – piątek, 14:00 – 15:00 (limit miejsc: 10)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 1 – piątek, 14:00 – 15:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Animacja poklatkowa dla początkujących – piątek, 14:30 – 16:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Zombie School – piątek, 15:00 – 17:00 (limit miejsc: 50)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Zombie School – piątek, 15:00 – 17:00 (limit miejsc: 50)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 1 – piątek, 15:00 – 16:00 (limit miejsc: 5)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Zombie School – piątek, 15:00 – 17:00 (limit miejsc: 50)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 1 – piątek, 16:00 – 17:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Zakątek Twórczości 1): [sesja RPG] Smoki kontra Chimery -piątek, 16:00 – 17:30 (limit miejsc: 6)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Warsztaty z ciocią! -piątek, 16:30 – 18:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Hanjijeopsi – naczynia z koreańskiego papieru hanji – piątek, 17:00 – 19:00 (limit miejsc: 30)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Stars! charms – stwórz idolkowe bransoletki z muliny – piątek, 17:00 – 19:00 (limit miejsc: 20)

[7] Sala Warsztatowa 1: Warsztaty z podstaw programowania, czyli zbudujmy roboty z klocków! – piątek, 18:00 – 20:00 (limit miejsc: 10)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 2 – piątek, 18:00 – 19:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Animacja poklatkowa dla zaawansowanych – piątek, 18:30 – 20:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Uszyj swoją własną piracką flagę! – piątek, 19:00 – 20:30 (limit miejsc: 40)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Przychodzi postać do opowieści… – piątek, 19:00 – 20:30 (limit miejsc: 15)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Filcuj z Agną – piątek, 19:00 – 20:30 (limit miejsc: 30)

[PCC] Strefa Dziecięca (Aula Kreatywności 2): [sesja RPG] Jezioro – piątek, 19:00 – 20:00 (limit miejsc: 5)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 2 – piątek, 19:00 – 20:00 (limit miejsc: 5)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 2 – piątek, 20:00 – 21:00 (limit miejsc: 10)

[Plac PWK] Warsztaty Cosplay: Ogniste warsztaty fotograficzne – piątek, 21:00 – 23:00 (limit miejsc: 30+30)

SOBOTA

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Kreatywne pisanie – larpotworzenie – sobota, 10:00 – 11:30 (limit miejsc: 40)

[7] Sala Warsztatowa 1: Uwolnij swój głos! – sobota, 10:00 – 11:00 (limit miejsc: 50)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 3 – sobota, 10:00 – 11:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Wspólne budowanie z finalistą LEGO Masters – sobota, 10:30 – 12:00 (limit miejsc: 20)

[PCC] Strefa Fanów Star Wars: Warsztaty droidowe – sobota, 11:00 – 12:00 (limit miejsc: 10)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): (Al)chemia Kandeli – sobota, 11:00 – 12:30 (limit miejsc: 14)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 3 – sobota, 11:00 – 12:00 (limit miejsc: 5)

[7] Sala Warsztatowa 1: Uwolnij swój głos! – sobota, 11:00 – 12:00 (limit miejsc: 50)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta) (Strefa Warsztatowa): GEEK impro – warsztaty improwizacji – sobota, 11:00 – 13:00 (limit miejsc: 30)

Kuźnia Mordoru: Kuźnia Mordoru – sobota, 11:00 – 17:00 (limit miejsc: X) (Jeszcze niedostępne, sprawdź ponownie za jakiś czas!)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Tajniki sztuki szydełkowania – sobota, 11:30 – 13:00 (limit miejsc: 12)

[7] Sala Warsztatowa 1: Krasnale, koziołki i inne stworki – sobota, 12:00 – 14:00 (limit miejsc: 40)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 3 – sobota, 12:00 – 13:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Zakątek Twórczości 2): [sesja RPG] Smoki kontra Chimery – sobota, 12:00 – 13:30 (limit miejsc: 6)

[7] Sala Warsztatowa 2: Codzienność z niecodziennym widokiem za oknem, czyli życie w stacji polarnej – sobota, 12:00 – 13:00 (limit miejsc: 15)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Animacja poklatkowa dla początkujących – sobota, 12:30 – 14:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Filcuj z Agną – sobota, 12:30 – 14:30 (limit miejsc: 30)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Skonstruuj własną spódnicę – sobota, 13:00 – 14:30 (limit miejsc: 15)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 4 – sobota, 13:00 – 14:00 (limit miejsc: 10)

[7] Sala Warsztatowa 2: Rok w izolacji – aspekty psychologiczne pracy pod biegunem – sobota, 13:00 – 14:00 (limit miejsc: 15)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Stwórz sobie przyjaciela… ze skarpetek??? – sobota, 13:00 – 14:30 (limit miejsc: 10)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Trochę kulturalniej? – sobota, 13:30 – 15:00 (limit miejsc: 15)

[7] Sala Warsztatowa 1: Nauka dubbingu z głosami dzieciństwa – sobota, 14:00 – 16:00 (limit miejsc: 15)

[Plac PWK] Warsztaty fotograficzne: Wolniej się nie da, czyli na szybko o fotografii wielkoformatowej – sobota, 14:00-16:00 (limit miejsc: 12)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Zombie School – sobota, 14:30 – 16:30 (limit miejsc: 50)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Zombie School – sobota, 14:30 – 16:30 (limit miejsc: 50)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Warsztaty z ciocią! – sobota, 14:30 – 16:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Zombie School – sobota, 14:30 – 16:30 (limit miejsc: 50)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Dyski, kije i książki – jak zaszyfrować i odszyfrować tajne wiadomości – sobota, 15:00 – 17:00 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 4 – sobota, 16:00 – 17:00 (limit miejsc: 5)

[7] Sala Warsztatowa 1: Nauka dubbingu z głosami dzieciństwa – sobota, 16:00 – 18:00 (limit miejsc: 15)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): CSI: Wyobraźnia – sobota, 16:30 – 18:30 (limit miejsc: 13)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Wspólne budowanie z finalistą LEGO Masters – sobota, 16:30 – 18:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Stwórz sobie komiks – metodą frottage – sobota, 17:00 – 19:00 (limit miejsc: 30)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 4 – sobota, 17:00 – 18:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Zakątek Twórczości 2): [sesja RPG] O słonecznym koniu – sobota, 17:30 – 18:30 (limit miejsc: 6)

[7] Masterclass: Pomaluj figurkę! – sobota, 17:30 – 19:30 (limit miejsc: 10)

[7] Sala Warsztatowa 1: Warsztaty z podstaw języka migowego i elementy savoir vivre wobec osób głuchych – sobota, 18:00 – 21:00 (limit miejsc: 20)

[7] Sala Warsztatowa 2: Fakescape. Ucieknij spiskom i fake newsom – sobota, 18:00 – 19:30 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 5 – sobota, 18:00 – 19:00 (limit miejsc: 10)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Esperanto: fantastyczny język – sobota, 18:30 – 20:30 (limit miejsc: 40)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Animacja poklatkowa dla zaawansowanych – sobota, 18:30 – 20:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Filcuj z Agną – sobota, 18:30 – 20:30 (limit miejsc: 30)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Warsztaty charakteryzacji teatralnej – sobota, 18:30 – 20:30 (limit miejsc: 20)

[8] RPGralnia – Akademia RPG: Jak pleść kolczugę? – sobota, 19:00 – 20:30 (limit miejsc: 10)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): FURIN Moneki Neku – stwórz swój talizman szczęścia – sobota, 19:00 – 20:30 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 5 – sobota, 19:00 – 20:00 (limit miejsc: 10)

[7] Sala Warsztatowa 2: Przez sploty do serca! Warsztaty z podstawy makramy – sobota, 19:30 – 21:00 (limit miejsc: 10)

NIEDZIELA

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 6 – niedziela, 10:00 – 11:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Aula Kreatywności 1): Pomaluj figurkę! – niedziela, 10:00 – 11:30 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Zakątek Twórczości 2): [sesja RPG] Smoki kontra Chimery – niedziela, 10:00 – 11:30 (limit miejsc: 6)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Pacing nie istnieje! Czyli jak naprawić powolny scenariusz? – niedziela, 10:00 – 12:00 (limit miejsc: 20)

[7] Sala Warsztatowa 1: Fakescape. Ucieknij spiskom i fake newsom – niedziela, 10:00 – 11:30 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Warsztaty charakteryzacji teatralnej – niedziela, 10:00 – 12:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Filcuj z Agną – niedziela, 10:00 – 11:30 (limit miejsc: 30)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Wspólne budowanie z finalistą LEGO Masters – niedziela, 10:30 – 12:00 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 5 – niedziela, 11:00 – 12:00 (limit miejsc: 5)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Epickie Opowieści – niedziela, 11:00 – 13:00 (limit miejsc: 15)

[PCC] Strefa Fanów Star Wars: Warsztaty droidowe – niedziela, 11:00 – 12:00 (limit miejsc: 10)

[8] RPGralnia – Akademia RPG: Podstawy szycia ręcznego – niedziela, 11:00 – 12:30 (limit miejsc: 10)

Kuźnia Mordoru: Kuźnia Mordoru – niedziela, 11:00 – 17:00 (limit miejsc: X) (Jeszcze niedostępne, sprawdź ponownie za jakiś czas!)

[5A] Strefa Warsztatowa (zielona): Kartografia fantastycznych światów – niedziela, 11:30 – 13:00 (limit miejsc: 24)

[7] Sala Warsztatowa 1: Fakescape. Ucieknij spiskom i fake newsom – niedziela, 11:30 – 13:00 (limit miejsc: 20)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Poprzez dialog – warsztaty pisania dialogów literackich – niedziela, 12:00 – 14:00 (limit miejsc: 30)

[7] Sala Warsztatowa 2: Polarnik/polarniczka: zawód czy hobby? Od marzeń do pracy w (Ant)Arktyce – niedziela, 12:00 – 13:00 (limit miejsc: 15)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 6 – niedziela, 12:00 – 13:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Warsztaty z ciocią! – niedziela, 12:30 – 14:00 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Repuserstwo 7 – niedziela, 13:00 – 14:00 (limit miejsc: 10)

[7] Sala Warsztatowa 1: Nauka dubbingu z głosami dzieciństwa – niedziela, 13:00 – 15:00 (limit miejsc: 15)

[5A] Strefa Warsztatowa (fioletowa): Esperanto: fantastyczny język – niedziela, 14:00 – 16:00 (limit miejsc: 40)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): Moje fantastyczne AZULEJO (Mity Słowian) – niedziela, 14:00 – 15:00 (limit miejsc: 30)

[PCC] Klockowe Warsztaty: Wspólne budowanie z finalistą LEGO Masters – niedziela, 14:30 – 16:00 (limit miejsc: 20)

Warsztaty u kowala: Warsztaty z odlewania 7 – niedziela, 15:00 – 16:00 (limit miejsc: 10)

[PCC] Strefa Dziecięca (Zakątek Twórczości 1): [sesja RPG] Leśne Rody – niedziela, 15:00 – 16:00 (limit miejsc: 5)

[7] Sala Warsztatowa 1: Nauka dubbingu z głosami dzieciństwa – niedziela, 15:00 – 17:00 (limit miejsc: 15)

[5A] Strefa Warsztatowa (żółta): STAR WARS – zdobienie magnesów – niedziela, 15:00 – 16:00 (limit miejsc: 25)

[5A] Strefa Warsztatowa (różowa): Jak pisać kółkami? – czyli podstawy Circular Gallifreyan – niedziela, 15:00 – 16:00 (limit miejsc: 30)

Warsztaty u kowala: Kucie fibuli lub podkówki 6 – niedziela, 16:00 – 17:00 (limit miejsc: 5)