Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Zostań wystawcą na PyrkONline!

Zostań wystawcą na PyrkONline!

Nie mógł Pyrkonowicz przybyć na Pyrkon, to Pyrkon przybył do Pyrkonowicza! Choć w tym roku nie udało nam się spotkać twarzą w twarz, to już wkrótce będziemy mogli zobaczyć się w sieci na PyrkONline. Każdy z uczestników we własnym, domowym zaciszu będzie mógł wczuć się w niepowtarzalną atmosferę, jaka co roku towarzyszy największemu festiwalowi fantastyki w Polsce. Nie mogło zabraknąć także okazji, aby wystawcy mogli na wirtualnym straganie pokazać swoje towary.

Zamiast na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkamy się na specjalnie dedykowanej stronie internetowej. Pierwszy PyrkONline odbędzie się w terminie 9-22 października 2020 roku. W ramach tej strony będziemy promować oferty z kategorii Allegro:

 • Kultura i Rozrywka/Gry
 • Kultura i Rozrywka/Gadżety
 • Kultura i Rozrywka/Filmy
 • Kultura i Rozrywka/Książki i komiksy
 • Kolekcje i Sztuka/Rękodzieło

Chcesz zostać wystawcą? Zobacz, jak możesz wypromować swój asortyment:

 1. Zgłoś tzw. “Golden Deals”! Jest to zbiór 15-30 najlepszych, dedykowanych akcji ofert promocyjnych o zwiększonej widoczności, wyselekcjonowanych przez dział komercyjny Allegro:
 • “Golden Deals” poprzez swoje parametry (najlepsza oferta na rynku, limitowany stock min. 300 szt.) powinny spotkać się z największym zainteresowaniem klientów. Dajemy sobie prawo do wyboru jedynie najbardziej atrakcyjnych rynkowo ofert. Wszystkie zakwalifikowane do “Golden Deals” oferty będą mogły skorzystać z promocji prowizji w wys. 0,5%.
 • Zgłoszenia ofertowe można kierować poprzez dedykowany formularz -> LINK.

Maksymalna ilość propozycji zgłoszonych pod “Golden Deals” od jednego partnera to 3 oferty. Skontaktujemy się z sprzedającymi, których propozycje zostaną wybrane do akcji w terminie do 25 września.

2. Dostań się na listę zwanej “Bestsellery”. To oferty zgłoszone między 5-18 października oraz między 19-22 października do programu promocyjnego “Prowizja nawet 0,5%”, o którym to szczegółowe informacje można znaleźć na stronie pomocy Allegro -> LINK.

Aktualna dla akcji lista produktów objętych promocją, pojawi się 5 października oraz 19 października na stronie allegro.pl/dla-sprzedajacych w sekcji “Aktualności”. Listy są przygotowywane na podstawie danych wewnętrznych Allegro na temat trendów rynkowych i popularności danych produktów.

3. Zakwalifikuj się  do promocji “PyrkON-line 9.10-22.10” polegającej na zgłoszeniu ofert z obniżką procentową min. 5% od średniej ważonej ceny sprzedaży danego produktu na Allegro (ASP=average selling price) z ostatnich 30 dni (licząc od daty przesłania zgłoszenia) za pomocą zakładki Moje oferty na koncie Allegro. Im większy próg obniżki cenowej uda Ci się osiągnąć na danym produkcie, tym większą ilość benefitów (jak np. obniżka prowizji) uda Ci się uzyskać. Szczegółowe informacje dot. tej akcji promocyjnej pojawią się na stronie allegro.pl/dla-sprzedajacych w sekcji “Aktualności” nie później niż dnia 5 października 2020.

Wszystkie zakwalifikowane do akcji oferty uzyskają:

 • specjalne oznaczenie “Promocja” na listach ofert i w samej ofercie,
 • możliwość prezentowania ofert w atrakcyjnych miejscach na stronach Allegro i stronach Strefy Okazji (LINK),
 • szansę na dotarcie do kupujących w mailingach informujących o akcji,
 • możliwość nałożenia limitu zakupu towaru na kupujących w ramach danej oferty.

Na stronie akcji powstanie dedykowana sekcja dotycząca kategorii “Rękodzieło”. Prezentowane na stronie oferty z kategorii “Przedmioty ręcznie wykonane” będą dedykowane partnerom “Strefy Rękodzieła”. Jeżeli jesteś twórcą przedmiotów ręcznie wykonanych i chciałbyś dołączyć do “Strefy rękodzieła”, zapoznaj się z informacjami przedstawionymi na dedykowanej stronie pomocy Allegro -> LINK

Nie wystawiasz swojej oferty na Allegro? PyrkONline to może być dla Ciebie doskonała okazja! Skorzystaj z programu powitalnego dla nowych firm i nie płać prowizji do końca roku. Dzięki Allegro otrzymasz dostęp do milionów klientów oraz wielu udogodnień w zakresie logistyki jak np. Usługa Dostawy Allegro czy program Allegro Smart!. Więcej szczegółów na temat programu powitalnego dla nowych firm znajdziesz na dedykowanej promocji stronie informacyjnej -> LINK

Pytania dot. akcji można kierować na dedykowany alias mailowy pyrkonline(at)allegro.pl aktywny od dnia 14 września.