Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Rusza konkurs na Piosenkę Pyrkonową! Stwórz zwrotkę i zapisz się w muzycznej historii Pyrkonu!

Razem z Orkiestrą Miasta Poznania mamy dla Was niezwykłe zadanie, za które otrzymacie nie tylko niesamowitą liczbę punktów doświadczenia oraz wyjątkowe nagrody, ale także rozwiniecie swoje muzyczne umiejętności i zostaniecie bardami Pyrkonu. To jak, gotowi do stworzenia wiekopomnego dzieła i zapisanie się na stałe w annałach muzycznej historii Pyrkonu?

Misja dla barda! 

Wasze zadanie polega na stworzeniu zwrotki do Pyrkonowej Piosenki, która podczas Pyrkonu 2024 zabrzmi w wykonaniu Orkiestry Miasta Poznań. Żeby jednak nie było tak łatwo, ogranicza Was kilka wytycznych, których musicie się trzymać podczas oddawania się radosnej twórczości! 

Poniżej znajdziecie plik z muzyką, przewodnik po sylabach i melodii oraz to, co tygryski kochają najmocniej – regulamin konkursu:

Pliki z muzyką:

PRZEWODNIK PO SYLABACH

REGULAMIN KONKURSU

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2023 roku, do godziny 23:59! Zwrotki należy nadsyłać na maila: [email protected]. Nie ma żadnego ograniczenia co do liczby zgłoszeń, więc śmiało można nadsyłać tyle zwrotek, na ile natchnie Was wena. Spośród Waszych zgłoszeń wybierzemy trzech zwycięzców, których zwrotki wejdą w skład Pyrkonowej Pieśni. Na podstawie tych zwrotek stworzymy wraz z Orkiestrą pasujący refren.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się po Nowym Roku, więc cierpliwie wyczekujcie sowy z listem dla trzech najlepszych bardów. 

Jakie nagrody czekają na najlepszych bardów? 

Każdy z laureatów otrzyma trzydniowy bilet na Pyrkon 2024 oraz gwarantowane miejsce na koncercie Orkiestry Miasta Poznań.

To niepowtarzalna okazja dla pasjonatów muzyki i fantastyki! A zatem do dzieła, lutnie w dłoń, bo czeka na Was zadanie! 

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.