Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Raz, dwa, trzy… swoją wioskę zgłaszasz TY!

Z pewnością znacie miejsce, gdzie w przestrzeni Pyrkonu spotykają się przeróżne światy, zapraszając wszystkich chętnych w swoje gościnne progi, prawda? Jeśli chcesz być częścią tej barwnej zbieraniny, to mamy dobrą nowinę. Od dziś rusza formularz zgłaszania fantastycznych wiosek!

Miejsce, gdzie stykają się różne światy?

To tu elfia społeczność koegzystuje z walecznymi wikingami, postapokaliptycznymi ocaleńcami oraz przedstawicielami innych ras czy uniwersów. Twierdzisz, że to niemożliwe, aby oni wszyscy zgodnie współistnieli na tym samym planie astralnym?

Nic bardziej mylnego, jest to bowiem jedno z tych nielicznych miejsc, w których wszystkie znane (ale i te nieznane) wymiary stykają się, tworząc razem coś niesamowitego!

Jeśli wraz ze swoimi towarzyszami chcesz dołączyć do tej barwnej zbieraniny, to mamy dobrą nowinę! Strefa Festiwalowa zaprasza wszystkich chętnych do wypełnienia formularza i zgłoszenia swojej fantastycznej wioski.

Zgłoszenia zbieramy do 17.04.2022, do godziny 23:59. 

Nie czekajcie jednak na ostatnią chwilę! 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie zapomnijcie też zapoznać się z regulaminem zgłaszania i organizowania wiosek tematycznych na Pyrkonie 2022!

REGULAMIN STREFY

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.