Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strefa Wystaw rusza z formularzem zgłoszeniowym!

Zapewne wielu z Pyrkonowiczów z niecierpliwością czekało na moment, kiedy pojawi się formularz zgłoszeniowy do Strefy Wystaw. Mamy więc świetną wiadomość dla wszystkich chętnych… to już dziś!

Fantastyczna Galeria czeka na zgłoszenia!

Wystawy
Fantastyczna wystawa figurek!

Zbierasz i własnoręcznie malujesz figurki? W mgnieniu oka jesteś w stanie zmienić zwykłą kartkę papieru w wymyślną figurkę fantastycznego stworzenia lub skomplikowany model statku kosmicznego? Szydełka w twoich dłoniach śmigają z prędkością światła, a z włóczki, nici i kordonka tworzysz prawdziwe cuda? Malujesz, rysujesz, szkicujesz, a może robisz fenomenalne zdjęcia? Szyjesz fikuśne stroje, których nie powstydziłby się scenarzyści Gry o Tron? A może robisz jeszcze coś innego, co nosi znamiona magii?

Na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco i chcesz podzielić się z innymi Pyrkonowiczami swoją pasją i talentem? Koniecznie zgłoś się ze swoją Wystawą do Strefy Fabularnej i zachwyć nas wszystkich!

Zgłoszenia zbieramy do 03.04.2022, do godziny 23:59. 

Nie czekajcie jednak na ostatnią chwilę! 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie zapomnijcie też zapoznać się z regulaminem Wystaw w Strefie Fabularnej!

REGULAMIN STREFY

A jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, których nie rozwiała lektura regulaminu, to koniecznie skontaktujcie się z organizatorem odpowiedzialnym za Strefę Wystaw: [email protected]. To z kim widzimy się na Pyrkonie?

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.