Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Zapisy na warsztaty ruszają już pojutrze! Oto wszystko, co musisz o nich wiedzieć.

Jak co roku Strefa Warsztatowa będzie świetną okazją, żeby dowiedzieć się czegoś nowego i zdobyć wyjątkowe umiejętności pod okiem doświadczonych praktyków. Zapoznajcie się z poniższymi informacjami, aby nie przegapić swojej szansy na udział w waszych wymarzonych atrakcjach.

Uwaga! Zapisy na warsztaty ruszają już 05.06.2024! Informacje o starcie formularza znajdziecie na dole artykułu.


Regulamin zapisów na Warsztaty – Pyrkon 2024


Strefa Warsztatowa-co, gdzie, jak, kiedy?

Czym są warsztaty na Pyrkonie? Dla osób, które będą odwiedzać Pyrkon po raz pierwszy, albo w zeszłym roku nie zetknęły się z zajęciami prowadzonymi w ramach Strefy Warsztatowej, przedstawiamy definicję w pigułce;

Warsztaty to specjalna forma atrakcji, podczas której uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się podstaw jakiegoś hobby lub zdobyć podstawową wiedzę praktyczną w jakiejś dziedzinie. Przeciwieństwem są warsztaty Masterclass – przeznaczone dla osób posiadających już wiedzę w danym temacie, jednak pragnących nauczenia się nowych, zaawansowanych technik. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy zapewniają również wszystkie narzędzia niezbędne do wykonania zaplanowanych ćwiczeń.

Większość zajęć będzie odbywać się w głównej lokalizacji Strefy Warsztatowej w hali nr 5a, oraz w Sali Warsztatowej, na antresoli hali nr 7. Kilka punktów programu znajdziecie również w hali 3, część odbędzie się na świeżym powietrzu, a pewna ich ilość rozsiana będzie na terenie innych Stref, które będą korespondować z tematyką warsztatów.

Jak zarezerwować miejsce na wybrany warsztat?

Warsztaty podzielone są na dwie główne kategorie. Większość z nich wymaga rejestracji przez dedykowany do tego celu formularz. Druga część odbywa się w formie open, która nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia chęci udziału.

Zajęcia, w których można wziąć udział tylko, po uprzednim zarezerwowaniu miejsca są oznaczone w programie pionową, umieszczoną po prawej stronie, belką z etykietą „warsztaty”.

Zapisy przez formularz ruszają już pojutrze, tj. 05.06.2024 r. o godzinie 18:00, wraz z publikacją posta, który znajdziecie w zakładce NEWSY na stronie głównej Pyrkonu.

Pamiętajcie, że bez wcześniejszej rejestracji wzięcie udziału w wybranych przez was warsztatach może okazać się niemożliwe.

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.