Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Fantasium Creatium

Fantasium Creatium

Wystawy na Pyrkonie

Oto przestąpiliście próg Fantasium Creatium! Fantastycznej Galerii, gdzie magia i sztuka łączą się w unikatowe i tajemnicze dzieła. To tutaj odkryjecie tajemnice pełnych pasji artystów – zarówno inspirujących się znanymi uniwersami, jak i tworzących autorskie prace w mistycznych klimatach.

W Fantasium Creatium artyści z całego kraju przedstawiają swoje niesamowite projekty. Jeśli uwielbiasz tworzyć, masz serce pełne miłości do tego, co robisz, a głowę eksplodującą od ogromu pomysłów, to jest to idealne miejsce do podzielenia się ze światem tym, co cię nakręca. Pokaż innym swoje fenomenalne prace!

W Fantasium Creatium możecie zanurzyć się w fantastykę! Jeśli chcesz poznać ludzi o niezwykłym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość, zobaczyć wykonane z papieru modele statków kosmicznych, zapierające dech w piersi stroje, przerażające figury prosto z horroru, oszałamiające obrazy i wiele innych – równie fantastycznych – projektów, to koniecznie odwiedź naszą Fantastyczną Galerię!

Poczuj fantastykę na własnej skórze!

Fantasium Creatium Pyrkon wystawy stroje

Fantasium Creatium jest wyjątkowe także z innego powodu. Chociaż część z prezentowanych prac jest zbyt delikatna, by wziąć je do ręki i podziwiać, to zawsze możesz porozmawiać z ich twórcami, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia!

Na niektórych stoiskach wykonasz własną figurkę, nauczysz się szydełkować lub wyszywać. Jeśli zaś zawsze pragnąłeś choć przez chwilę potrzymać broń wprost z Galaktycznego Imperium lub zrobić sobie zdjęcie z księżniczką Leią (nawet jeśli to tylko figurka), trafiłeś pod właściwy adres.

Znajdź to, co Cię interesuje!

Fantasium Creatium wystawy Pyrkon obrazy fantasy

Nasza Fantastyczna Galeria podzielona jest na strefy tematyczne, więc jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem, nie musisz krążyć po całej hali, wypatrując interesujących Cię prac. Wszystkie wystawy o danej tematyce znajdziesz w jednym miejscu!

Na Pyrkonie 2019 będziesz mógł odwiedzić strefę science fiction, a także strefy: fantasy, postapo, rękodzielniczą, naukową czy wystawy początkujących twórców.

Wystawy początkujących twórców

Fantasium Creatium wystawy modele science fictionNa Pyrkonie doceniamy kreatywne pomysły i chcemy dać szansę na pokazanie się wszystkim artystom. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć strefę, w której będą mogli prezentować się młodzi artyści.

Jeśli tworzysz ciekawe prace, ale jeszcze nie miałeś okazji prezentować ich na konwentach ani festiwalach, to idealna okazja dla Ciebie, by pokazać je szerszej publiczności.

 

Opisy wystaw

To tutaj znajdziecie kilka słów o każdej z prezentowanych w Fantasium Creatium wystawach, a także dowiecie się w której ze stref możecie znaleźć poszczególne atrakcje! Sprawdzajcie tę zakładkę regularnie, ponieważ lista fenomenalnych twórców będzie rosła!

Strefa Rękodzielnicza:

Papierowe Pokemony Patryka!

Papierowe Pokemony, Pokemony, Pyrkon, Poznań, Fantastyczne Miejsce Spotkań, Pyrkon 2019, Fantasium CreatiumChoć Patryk – będący na co dzień studentem energetyki – tworzy swoje modele dopiero od trzech lat, to jego kolekcja składa się już niemal z 500 sztuk!

Jego zbiory nieustannie rosną, zaś w ich skład wchodzą nie tylko te najbardziej znane stworki! Znajdziecie w nich również kolejne ewolucje oraz następne Generacje. Nie zdziwcie się zatem, jeśli obok ukochanego Pikachu lub uroczego Evee znajdziecie takie Pokemony jak Staraptor czy Crocodile.

Prace Patryka możecie znaleźć na jego: Facebooku, Instagramie oraz DeviantArcie