Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Fantasium Creatium

Fantasium Creatium

Wystawy na Pyrkonie

Oto przestąpiliście próg Fantasium Creatium! Fantastycznej Galerii, gdzie magia i sztuka łączą się w unikatowe i tajemnicze dzieła. To tutaj odkryjecie tajemnice pełnych pasji artystów – zarówno inspirujących się znanymi uniwersami, jak i tworzących autorskie prace w mistycznych klimatach.

W Fantasium Creatium artyści z całego kraju przedstawiają swoje niesamowite projekty. Jeśli uwielbiasz tworzyć, masz serce pełne miłości do tego, co robisz, a głowę eksplodującą od ogromu pomysłów, to jest to idealne miejsce do podzielenia się ze światem tym, co cię nakręca. Pokaż innym swoje fenomenalne prace!

W Fantasium Creatium możecie zanurzyć się w fantastykę! Jeśli chcesz poznać ludzi o niezwykłym spojrzeniu na otaczającą nas rzeczywistość, zobaczyć wykonane z papieru modele statków kosmicznych, zapierające dech w piersi stroje, przerażające figury prosto z horroru, oszałamiające obrazy i wiele innych – równie fantastycznych – projektów, to koniecznie odwiedź naszą Fantastyczną Galerię!

Poczuj fantastykę na własnej skórze!

Fantasium Creatium, Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań

Fantasium Creatium jest wyjątkowe także z innego powodu. Chociaż część z prezentowanych prac jest zbyt delikatna, by wziąć je do ręki i podziwiać, to zawsze możesz porozmawiać z ich twórcami, a nawet zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle niepowtarzalnych eksponatów!

Na niektórych stoiskach wykonasz własną figurkę, nauczysz się szydełkować lub wyszywać fikuśne wzory. Jeśli zaś zawsze pragnąłeś choć przez chwilę potrzymać broń wprost z Galaktycznego Imperium lub zrobić sobie zdjęcie z księżniczką Leią (nawet jeśli to tylko figurka), trafiłeś pod właściwy adres. To wszystko – i jeszcze więcej – możliwe jest właśnie w Fantasium Creatium.

Fantasium Creatium, Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań

Znajdź to, co Cię interesuje!

Nasza Fantastyczna Galeria podzielona jest na strefy tematyczne, więc jeśli jesteś zainteresowany konkretnym tematem, nie musisz krążyć po całej hali, wypatrując interesujących Cię prac. Wszystkie wystawy o danej tematyce znajdziesz w jednym miejscu!

Na Pyrkonie 2021 będziesz mógł odwiedzić strefę science fiction, a także strefy: fantasy, postapo, rękodzielniczą, naukową czy wystawy początkujących twórców.

Chcesz pokazać Pyrkonowiczom coś niesamowitego? Koniecznie wypełnij formularz i zgłoś swoją wystawę!

Link do formularza znajdziecie pod tym adresem!

Nie zwlekajcie! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 21 marca 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Fantasium Creatium!

Wystawy początkujących twórców

Fantasium Creatium, Pyrkon, Fantastyczne Miejsce Spotkań

Na Pyrkonie doceniamy kreatywne pomysły i chcemy dać szansę na pokazanie się wszystkim artystom. Dlatego też postanowiliśmy stworzyć strefę, w której będą mogli prezentować się młodzi twórcy.

Jeśli spod Twoich rąk wychodzą ciekawe prace, ale jeszcze nie miałeś okazji prezentować ich na konwentach ani festiwalach, to Pyrkon jest dla Ciebie idealną okazją, by pokazać je szerszej publiczności.

Opisy wystaw

Tu znajdziecie informacje o wszystkich przygotowanych dla Was wystawach. Trzymajcie rękę na pulsie!