Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Aleksandra Jaworowicz-Zimny prelegentem Bloku Fantastyki Dalekowschodniej!

Aleksandra Jaworowicz-Zimny prelegentem Bloku Fantastyki Dalekowschodniej!

Z przyjemnością informujemy, że kolejnym prelegentem zaproszonym przez Blok Fantastyki Dalekowschodniej jest Aleksandra Jaworowicz-Zimny! Jeśli zatem interesujecie się kulturą Japonii, to jej  prelekcja jest tym, czego nie możecie opuścić!

Kilka słów o Aleksandrze!

Skończyła japonistykę na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Studiowała na Wydziale Edukacji Uniwersytetu Hokkaido, gdzie obroniła doktorat, specjalizując się w kulturze fanowskiej oraz ujęciu tematu wojny w Azji i na Pacyfiku w pracach fanów.

Aleksandra na Pyrkonie!

Jeśli jesteście ciekawi  dlaczego w japońskiej popkulturze  i kulturze fanowskiej tak wielką popularnością cieszą się naziści, to jej prelekcja jest atrakcją, na której musicie się pojawić! Z czym Japończykom kojarzą się naziści? Dowiecie się tego właśnie od niej!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze