Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ciocia od Klocków odwiedzi Pyrkon! Poznajcie sekrety kreowania świata z LEGO!

*klik*. Słyszycie to? Brzmi znajomo! *klik*. To nasza gościni Strefy Fanów Klocków LEGO składa kolejną szaloną budowlę! Każdy, kto choć trochę dłużej w niszy LEGO® posiedział, dobrze zna tę cioteczkę. 

Kim jest Joanna Krysztoforska?

Joanna, znana szeroko jako Ciocia od Klocków, to niezwykła postać w świecie klocków LEGO®. Uczestniczka pierwszej edycji LEGO® Masters Polska, a także zapalona propagatorka warsztatów z użyciem tych kultowych klocków. To kobieta, która w świecie LEGO® nie tylko się bawi, ale również inspiruje i uczy innych, że klocki te to nie tylko zabawka dla dzieci. Z jej perspektywy, LEGO® to narzędzie do wyrażania kreatywności, tworzenia unikalnych światów i łączenia ludzi poprzez wspólną pasję.

Twórczyni wideo na YouTube i TikToku

Joanna Krysztoforska zyskała szerokie uznanie, prowadząc największy w Polsce profil na platformie TikTok oraz YouTube, poświęcony wyłącznie tematyce LEGO®. Jej nietuzinkowe podejście do klocków, zabawne opowieści i czasem edukacyjny przekaz sprawiły, że zgromadziła blisko milion odbiorców. W ten sposób Ciocia od Klocków, bo pod taką nazwą pokochali ją obserwujący, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim środowisku fanów LEGO®.

Koniecznie odwiedźcie jej profile:

👉 TikTok

👉 YouTube

👉 Instagram

Propagowanie popkultury poza ramami Internetu

Joanna nie tylko dzieli się swoją pasją przez ekrany urządzeń elektronicznych, ale również już od dziewięciu lat prowadzi warsztaty z klockami LEGO®, a od 2022 roku robi to na pełnych obrotach i na własny rachunek. Jej zaangażowanie w kreowanie społeczności LEGO® w Polsce przynosi owoce, inspirując zarówno dzieci, jak i dorosłych do odkrywania magicznego świata klocków.

CIOCIA OD KLOCKÓW i WARSZTATY Z LEGO!

Siemka! Tak w skrócie wyglądają warsztaty z ciocią od klocków! Super zabawa, duuużo przytulasów i fotek! Zaobserwujcie mój profil aby wiedzieć gdzie nowe warsztaty! ———————- Zapraszam na moje social media: TIKTOK: https://vm.tiktok.com/ZMLX3tP18/ INSTAGRAM: https://www.tiktok.com/@woman_in_bricksworld?lang=pl-PL SKLEP: https://ciociaodklockow.pl/ FANPAGE: https://www.facebook.com/ciociaodklockow

Jej wizja tworzenia, budowania i dzielenia się radością z kreacji zainspirowała niejedną osobę do sięgnięcia po LEGO® i odkrycia własnej kreatywności.

Teraz, na Pyrkonie, Ciocia od Klocków otworzy drzwi do swojego fascynującego świata. Będzie dzielić się sekretami budowania i opowie historie zza kulis swojej twórczości. Dla fanów to nie lada okazja, by poznać tę wyjątkową artystkę i dowiedzieć się, jakie cuda można stworzyć z prostych klocków.

Do zobaczenia na Pyrkonie!

Przekażcie nowinę rodzeństwu, rodzicom i znajomym. Czekają was klockowe tajemnice i fascynujące historie podczas warsztatów, a przede wszystkim mnóstwo dobrej zabawy! *klik* – zapiszcie datę Pyrkonu w kalendarzu, bo to spotkanie z pewnością zapadnie wam głęboko w pamięć!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.