Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Karol Modzelewski poprowadzi galę rozdania nagród!

Informowaliśmy was ostatnio o Nagrodzie Pyrkonowicza w I edycji konkursu Fantastycznie Utalentowani (i mamy nadzieję, że głosujecie!). Przyszedł więc czas na uchylenie rąbka tajemnicy, jaką była do tej pory gala rozdania tej i innych nagród w konkursie. Przedstawiamy wam głównego prowadzącego gali – Karola Modzelewskiego!

Poznajcie Karola

Karol Modzelewski

Karol Modzelewski to scenarzysta i reżyser reklamowy, a prywatnie także podróżnik. Chociaż prawdopodobnie kojarzycie go z zupełnie innej działalności – z bycia komikiem, stand-uperem i twórcą popularnej w internecie serii pt. „Newsy Bez Wirusa”, w której Karol przedstawia wiadomości na swój własny sposób.

Na Pyrkon przyjeżdża jako gość i główny prowadzący gali rozdania nagród I edycji konkursu Fantastycznie Utalentowani. Jesteście ciekawi gali w jego wykonaniu? To widzimy się w czerwcu na ogłoszeniu wyników konkursu!

A jeśli jesteście tegorocznym fantastycznym debiutantem, to przypominamy, że możecie już zgłaszać swoje książki do II edycji konkursu! Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym linkiem:

KONKURS FANTASTYCZNIE UTALENTOWANI EDYCJA II

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?