Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

VTuberka Kokuri Kurune gościem Strefy Mangi i Anime

Mamy niesamowitą nowinę dla fanów vtuberów i wszystkich odwiedzających Pyrkon w tym roku!
Po ciepłym przyjęciu vtuberki Yenko na zeszłorocznym Pyrkonie, mamy zaszczyt zaprosić
kolejną gwiazdę internetu – Kokuri Kurune!

Kim jest Kokuri?

Kokuri to młoda, zdolna i pełna energii vtuberka, która odniosła duży sukces na japońskiej scenie wirtualnej. W ramach Pyrkonu poprowadzi panel, na którym zaprezentuje swoje umiejętności wokalne. Jednak nie spodziewajcie się typowego koncertu, Kokuri ma dla nas coś zupełnie innego w zanadrzu!

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poznać naszego gościa, warto dodać, że posiada ona kanały na YouTube oraz Twitch, gdzie prowadzi live’y z najróżniejszych gier – od Minecrafta, przez Dead by Daylight, aż po Apex Legends, jednak najbardziej znana jest ze swoich streamów ASMR oraz piątkowych rozmów z widzami.
Na pewno zapewni Wam wiele pozytywnej energii i uśmiechu na twarzy.

Z niecierpliwością czekamy na panel Kokuri Kurune i mamy nadzieję, że dołączycie do nas w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Muczke

W dzień social media manager i organizatorka eventów fanowskich, w nocy cosplayerka i streamerka (o ile noc można liczyć od godziny 16:00 od poniedziałku do piątku oraz weekendy) Cosplayem zajmuje się od 2016 roku i na koncie ma ponad 50 różnych cosplay'i oraz niewiele mniej sesji zdjęciowych. Jej ulubioną częścią każdego projektu jest pozowanie przed kamerą i tworzenie kontentu, który w następstwie udostępnia na swoich Social Mediach. Tutaj, pisze i dzieli się swoją wiedzą na temat gier, mangi i anime.