Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

„LEt’s GO build! – Czy na miejscu Strefy Fanów Klocków LEGO powstanie nowe osiedle szeregowców? Nowy pomysł na walkę z kryzysem mieszkaniowym!

W zeszłym roku informowaliśmy was o wyzwaniu, przed którym stanęli organizatorzy Strefy Fanów Klocków LEGO, związane z zakwaterowaniem ponad dwóch tysięcy plastikowych minifigurek LEGO na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Podczas nadchodzącej edycji grupa LEt’s GO build zaproponowała wyjątkowe rozwiązanie dla tej palącej kwestii. Czym są modulary i w jaki sposób pomogą rozwiązać problem mieszkania dla minifigurek LEGO? Co łączy je z możliwością zdobycia darmowych wejściówek na Pyrkon 2024? Wszystkiego dowiecie się w tym artykule!

Jak zbudować dom dla minifigurki? LEt’s GO build klockowym partnerem Pyrkonu!

Modulary to klockowe konstrukcje, które miałyby zmienić Strefę Fanów Klocków LEGO w pełnoprawne osiedle kamieniczek. Te miniaturowe „szeregowce” miałyby dostosowane wnętrza, aby spełniać wszelkie potrzeby plastikowych mieszkańców. Pomysłodawcy twierdzą, że modulary mogą być łączone w różne konfiguracje. To rozwiązanie pozwoli na elastyczne dostosowanie do zmieniających się potrzeb społeczności minifigurek.

Wprowadzenie modularów do Strefy Fanów Klocków LEGO miałoby na celu nie tylko spełnienie potrzeb zakwaterowania, ale także stworzenie unikalnej atrakcji dla gości Pyrkonu. Zwiedzający mieliby okazję zobaczyć, jak zwykłe klocki LEGO mogą stać się elementem funkcjonalnej zabudowy, tworząc jednocześnie niepowtarzalny klimat dla tego wyjątkowego osiedla. Warto przy tym wspomnieć, że powierzchnia ekspozycji realizowanej przez członków LEt’s GO build powiększy się dwukrotnie względem zeszłorocznej. Wśród atrakcji interaktywnych pojawi się między innymi możliwość rozegrania partyjki w jedną z planszowych gier LEGO.

Dzięki staraniom grupy LEt’s GO Build minifigurki będą miały okazję odwiedzić również egzotyczne Miasto Ninjago, nieco zakurzony Apokalipsburg, a nawet pełen magii Hogwart. Skorzystajcie z okazji i zabierzcie się w tę podróż razem z nimi!

LEt’s GO build klockowym partnerem Pyrkonu!

W tym roku LEt’s GO build zostało oficjalnym klockowym partnerem Pyrkonu! Dziękujemy członkom tej inicjatywy oraz zachęcamy was, pyrkonowicze, do dołączenia do grupy LEt’s GO Build na Facebooku. Jest ona inkluzywną, stale powiększającą się, polską społecznością fanów klocków LEGO. Jak twierdzą sami jej założyciele: “lubimy ludzi i chcemy dzielić się z nimi naszą wiedzą i pasją”. Zapraszamy również do śledzenia social mediów LEt’s GO build! Na ich Instagramie, grupie oraz stronie na Facebooku już niebawem będzie można wygrać darmowe wejściówki na Pyrkon 2024!”


>Grupa na Facebooku<

>Fanpage na Facebooku<

>Instagram<


Autorem grafiki jest niezastąpiony Mack & Art. Koniecznie sprawdźcie inne Jego prace:

>Facebook<

>Instagram<


Do zobaczenia na Strefie Fanów Klocków LEGO!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.