Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN Discord
Strona główna » Blog » Program » Marcin Przybyłek zaszczyci Blok Literacki!

Marcin Przybyłek zaszczyci Blok Literacki!

Z każdym dniem bliżej Pyrkonu Blok Literacki przyspiesza coraz bardziej. Do grona gości imprezy dołącza Marcin Przybyłek! To stały bywalec Pyrkonu, który na naszym festiwalu pojawiał się już nie raz.

Nie samą fantastyką człowiek żyje – kim jest Marcin Przybyłek?

Marcin Przybyłek, Pyrkon 2019, Festiwal Fantastyki Pyrkon Marcin Sergiusz Przybyłek (ur. 1968), znany także jako Martin Ann Drimm, lekarz medycyny, wieloletni pracownik koncernu farmaceutycznego, trener i konsultant biznesowy, wizjoner, filozof, aktor amator. Autor największej polskiej sagi science fiction „Gamedec”, antyporadnika dla menadżerów „Sprzedaż albo śmierć?!”, antykorporacyjnego futurystycznego kryminału „CEO Slayer” powieści „Kalina i Kaj. Książka teoretycznie dla dzieci”, zbioru anegdot dla traczy „Grao Story” oraz epickiej dylogii „Orzeł Biały”. Od lat zainteresowany psychologicznym, technologicznym oraz finansowym rozwojem ludzkości, rozwija swoje wizje w książkach, wykładach i podczas szkoleń. Od trzydziestu czterech lat w związku z żoną Anną, z którą mają siedemnastoletnią córkę, Kalinę.

Tagi: , , ,

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.


Komentarze