Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Maul zostaje jurorem Maskarady!

Maskarada to zdecydowanie jedna z tych atrakcji, których nie może doczekać się znaczna większość Pyrkonowiczów. A że termin tego fantastycznego konkursu zbliża się wielkimi krokami, to nadszedł czas, by przedstawić Wam kolejnego jurora!

Dbałość o szczegóły

Maul Cosplay jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na międzynarodowej scenie cosplayowej. Wszystko dzięki niezwykłej dbałości o detale i pasji, jaką wkłada w odwzorowanie postaci. Mało? Dołączcie do tego umiejętności kaskaderskie i możecie być pewni, że ożywi każde show.

Znany jest nie tylko wśród społeczności cosplayowej, ale i poza nią. Przygotowane przez niego kostiumy Geralta z Wiedźmina czy V z Cyberpunka kojarzą już chyba wszyscy. Dzięki współpracy z wieloma utalentowanymi artystami oraz firmami przeniósł świat cosplayu na zupełnie nowy poziom.

Jego pracę możecie zobaczyć na jego Instagramie.

Juror Maskarady na Pyrkonie 2024

Mamy też tę przyjemność, by powiedzieć to głośno – Maul Cosplay odwiedzi Pyrkon i zasiądzie w jury Maskarady! Jego determinacja, uważność i szczegółowość z pewnością będą fantastyczną inspiracją dla wszystkich uczestników konkursu!

Przypominamy, że zapisy na Maskaradę już trwają, a zgłosić się możecie TUTAJ do 02.06.2024 do godziny 23:59. Odważcie się dołączyć!

Awatar autora

O autorze

Natalia Wieczorek

W chwilach wolnych od studentowania wymyśla nowe pomysły, co można by ze sobą zrobić, gdzie pojechać, jak dojechać i to wszystko (oczywiście) bez planu na "kiedy". Ale przecież czas się znajdzie, prawda?