Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Mr Jazzek i jego electro swing kolejną atrakcją Sceny Plenerowej

Jedno jest pewne. Na Scenie Plenerowej będziecie mieli okazję uczestniczyć w wielu naprawdę zróżnicowanych atrakcjach. Tym razem przedstawiamy Wam electro swingowy punkt programu. Mr Jazzek zagra specjalnie dla Was – szykujcie się na electro swingową imprezkę! 

Mr Jazzek i jego electro swing

Mr. Jazzek (Jacek Janaszkiewicz) jest dj-em i producentem muzycznym ze Szczecina. To prekursor electro swingu w Polsce, gatunku muzycznego, który łączy wpływy klasycznego lub współczesnego swingu i jazzu z gatunkami takimi jak EDM, house, dubstep, drum and bass czy hip-hop. Mr Jazzek zalicza się do topowych twórców electro swingu na świecie!

Jego utwory występują na wielu kompilacjach i są chętnie słuchane. Artysta tworzy swój unikalny styl, który jest hybrydą międzypokoleniową, łączącą stare z nowym. W jego produkcjach usłyszymy jazz, blues, balkan beats, muzykę klasyczną i klubową. Regularnie wydaje w wytwórniach Electro Swing Thing i FDF z Berlina.

Nie ma co, szykuje się naprawdę świetna zabawa!

Więcej info: https://electroswingthing.com/mr-jazzek/ 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.