Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Na Pyrkonie pojawi się Akiharu, grupa idolek związana z serią Love Live!

Fani Kraju Kwitnącej Wiśni na tegorocznym Pyrkonie będą mieli okazję zobaczyć Akiharu, grupę idolek, która dzięki swojemu występowi i klimatycznym cosplayom przyniesie nam trochę kultury (a dokładniej popkultury) japońskiej do Polski. Akiharu skupiają swoją działalność na multimedialnej serii Love Live! School Idol Project, a dzięki ich występowi i dopracowanemu wizerunkowi będziemy mogli poczuć się jak na koncercie grupy idolek wprost z Japonii. 

Akiharu raczą nas swoimi występami już od 2018 roku, tworząc muzyczne wideo i szerząc miłość do idolek, tańca i cosplayu podczas różnych wydarzeń artystycznych, w których biorą udział. Każdy, kto chciałby zobaczyć Akiharu na żywo, posłuchać piosenek z Love Live w ich wykonaniu i podopingować idolki podczas ich występu, albo po prostu przekonać się jak wygląda występ idolek rodem z Japonii, będzie miał świetną szansę, by wziąć udział w takim wydarzeniu. 

Idolki nie tylko zaprezentują nam wiele utworów z serii Love Live! School Idol Project, przede wszystkim zabiorą nas na wycieczkę po tym, czym idolki zasłynęły w Japonii jak i poza jej granicami oraz zagwarantują całe mnóstwo niezapomnianych koncertowych wrażeń.

To jak, kto nie może się już doczekać występu Akiharu?

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.