Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Patryk “Klockowizja” Ziętara poprowadzi Mistrzowskie warsztaty w Strefie Fanów Klocków LEGO.

Uczestnictwo w LEGO Masters jest największym marzeniem każdego miłośnika klocków LEGO. Na tej arenie, gdzie pasja spotyka się z wyzwaniem, po laur zwycięstwa mogą sięgnąć tylko ci, którzy potrafią naprawdę popisać się swoją kreatywnością, kunsztem i opanowaniem. W tegorocznej plejadzie gości Strefy Fanów Klocków LEGO znajdzie się jedna z osób, która podjęła rzuconą jej rękawicę i wyszła z tej próby zwycięsko, zostając finalistą drugiej edycji LEGO Masters. Mowa tu o Patryku “Klockowizji” Ziętarze.

Od małej tratwy i rekina, do specjalisty od LEGO

Ta niezwykła podróż zaczęła się od jednego zestawu – małej tratwy z piratem i rekinem. Dziś jego kolekcja rozrosła się do gigantycznych rozmiarów. Chociaż dla Patryka klocki są sposobem na życie, to stara się przede wszystkim zarazić innych optymizmem i swobodą wyrazu. Od trzech lat nagrywa filmy na kanale “Klockowizja” gdzie obserwuje go prawie 20 tysięcy osób. Jego wkład w budowanie społeczności fanów LEGO nie ogranicza się jedynie do internetu. Patryk przemierza cały kraj, organizując warsztaty, podczas których wspólnymi siłami tworzone są niesamowite budowle. Działa również na dużo większą skalę, będąc współorganizatorem “KLOCKONU” – największego eventu dla miłośników klocków w POLSCE. Jest te ambasadorem wydawnictw oficjalnych książek i magazynów Lego. Korzystając ze swojej wiedzy i znajomości branży, Patryk otworzył również własny sklep z częściami LEGO, gdzie można zaopatrzyć się w elementy, dzięki którym będziecie mogli dać upust swojej kreatywności.

Co pokaże nam Klockowizja?

Podczas tegorocznej edycji Pyrkonu nasz gość poprowadzi w Strefie Fanów Klocków LEGO warsztaty, podczas których będziecie mogli poczuć się jak uczestnicy klockowego turnieju. Patryk pokaże, jak patrzeć na swoje budowle krytycznym okiem oraz w jaki sposób trafnie odwzorować rzeczywistość w swoich kreacjach. Razem z nim stwórzcie swój projekt a następnie wykorzystajcie wszystkie sztuczki i techniki, które pozwolą wcielić go w życie.

Czujecie się zmotywowani? Koniecznie odwiedźcie social media naszego gościa, po jeszcze więcej inspiracji ze świata Klocków LEGO:

> YouTube

> Instagram

> TikTok

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.