Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Rusza druga edycja konkursu “Pyrkonowa Strefa Naukowa”!

Jesteście pasjonatami nauki? Macie doświadczenie w wystąpieniach publicznych? Chcecie zostać prelegentem Strefy Naukowej i wygłosić swoją prezentację podczas Pyrkonu 2023? Jeśli na powyższe pytania odpowiedzieliście twierdząco, to mamy dla Was świetną okazję, która pozwoli spełnić to marzenie! Oto rusza bowiem druga edycja konkursu “Pyrkonowa Strefa Naukowa”!

Jeśli pragniecie wygłosić swoją prezentację w Strefie Naukowej, to koniecznie weźcie udział w konkursie! Jest to jedyna możliwość dołączenia do grona prelegentów Strefy, gdyż w jej przypadku ponownie nie będziemy przyjmować zgłoszeń wysłanych standardową drogą. 

Jak wziąć udział w konkursie? Nic prostszego!

Zgłoszenia konkursowe możecie przesyłać do 26.11.2022, wyłącznie poprzez specjalnie przygotowany formularz, w którym powinniście uwzględnić między innymi takie informacje, jak: Wasze dane, tytuł i opis prelekcji, Wasze doświadczenie w podobnych wystąpieniach oraz to, czy punkt programu był już wcześniej prowadzony.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie zapomnijcie o tym, że – tak, jak przed wyruszeniem w drogę trzeba zebrać drużynę – tak przed wypełnieniem formularza koniecznie należy zapoznać się z regulaminem konkursu!

REGULAMIN KONKURSU

Przebieg konkursu

Spośród wszystkich zgłoszeń wytypowanych zostanie dziesięć, które przejdą do kolejnego etapu konkursu. Zwycięzcy pierwszego etapu poproszeni zostaną o nagranie krótkich filmików, prezentujących tematykę prelekcji oraz ich samych jako prelegentów. Filmy będzie można przesyłać do 11.12.2022. Po tym terminie zostaną one opublikowane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych i to Pyrkonowicze – w drodze głosowania – wyłonią zwycięzcę, którego prelekcja zostanie wygłoszona w Strefie Naukowej podczas Festiwalu Fantastyki w 2023 roku! 

Nie zwlekajcie i zgłoście się już dzisiaj!

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.