Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strefa Integracyjna – miejsce dla nowych znajomości i fantastycznej zabawy

Jak doskonale wiemy, Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań. Możecie tutaj spędzić czas nie tylko z przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną, ale także nawiązać nowe znajomości i poznać ludzi o podobnych zajawkach. A gdzie najlepiej się udać, by móc zintegrować się z innymi uczestnikami? Oczywiście do Strefy Integracyjnej! To tutaj będziecie mogli świetnie się bawić i odetchnąć od biegania z atrakcji na atrakcję, pointegrować się i zżyć z innymi uczestnikami Festiwalu! Możemy zapewnić, że znajdziecie mnóstwo fantastycznych i zróżnicowanych gier i zabaw, więc każdy z Was bez problemu wybierze coś dla siebie!

Co na Was czeka w Strefie Integracyjnej?

Strefa Integracyjna to przestrzeń, w której możecie nawiązywać nowe przyjaźnie i wspólnie super się bawić! Jakie atrakcje znajdziecie w tej pełnej wrażeń Strefie?

  • strefa gier muzycznych – zanurzcie się w świat rytmów i dźwięków! Strefa gier muzycznych oferuje różnorodne zabawy, które sprawią, że poczujecie się jak gwiazdy rocka czy też k-popu (sami zdecydujcie, jakim typem gwiazdy chcecie być :D). Przygotujcie się na intensywne muzyczne wrażenia – pokażcie swoje umiejętności i zaśpiewajcie ulubione kawałki, rywalizując z przyjaciółmi lub nieznajomymi!
  • dwa dmuchane tory przeszkód – wypróbujcie swoje siły na dwóch ekscytujących dmuchanych torach przeszkód! Przeskakujcie, wspinajcie się i ścigajcie z innymi uczestnikami, pokonując przeszkody w duchu zdrowej rywalizacji. To świetna okazja, aby poćwiczyć swoją zwinność i kondycję, a przy tym doskonale się bawić!
  • mega twister – idealna atrakcja dla wszystkich tych, którzy lubią wyginać śmiało ciało! Specjalnie dla Was gra Twister w wersji mega –  gigantyczna mata do gry pozwoli Wam na jeszcze więcej popisów wręcz akrobatycznych (lub paralitycznych, takie też lubimy) i śmiechu. Zaproście znajomych do gry i sprawdźcie, kto ma najlepszą równowagę i gibkość!
  • atrakcje improwizacyjno-integracyjne – przygotujcie się na mnóstwo spontanicznych gier i zabaw, które pomogą Wam lepiej się poznać i zintegrować z innymi uczestnikami Pyrkonu. 
  • warsztaty taneczne – idealna okazja, by nauczyć się tańczyć! Bez względu na to, czy jesteście początkującymi, czy zaawansowanymi tancerzami, warsztaty zapewnią Wam mnóstwo radości i nowych umiejętności!
  • Pyrkon Talent Show – kolejna edycja naszego fantastycznego konkursu, w którym możecie pokazać światu swoje talenty! Niezależnie od tego, co przynosi Wam radochę – gra na ukulele, gimnastyka artystyczna, magiczne sztuczki czy żonglerka – wszystkie Wasze umiejętności są fantastyczne. Już najwyższy czas, by pochwalić się nimi podczas Pyrkon Talent Show! Aby wziąć udział w klasyfikacjach do kolejnej edycji, wystarczy wysłać zgłoszenie przez formularz, który znajdziecie tutaj. Pamiętajcie, by koniecznie przeczytać regulamin Pyrkon Talent Show – jest dostępny tutaj. Termin zamknięcia etapu zgłoszeń upływa 12.06.2024r. Co więcej, konkurs prowadzony będzie przez urodzonego showmana – Aleksandra „Budyń” Budzyna, co tylko uatrakcyjni to wspaniałe wydarzenie!
  • i wiele więcej…

Zapraszamy do Strefy Integracyjnej, gdzie czeka na Was mnóstwo fantastycznych chwil, śmiechu i niezapomnianych wspomnień! Nie przegapcie okazji, by w pełni zanurzyć się w atmosferze Pyrkonu i poczuć magię wspólnego przeżywania dobrej zabawy!

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.