Festiwal Fantastyki 16.06.2023 Poznań
pl
ProgramLineup Kup bilet

Weźcie udział w drugiej edycji Pyrkon Talent Show!

Pyrkon to miejsce, gdzie przecinają się setki dróg. Budowniczy LEGO spotykają się ze śpiewaczkami, graczki e-sportu z tancerzami, osoby posiadające talent modelarski z miłośnikami krasnoludzkich trunków — a nad nimi wszystkimi unosi się aura wyjątkowości.

Każdy z was jest inny i będzie czuć się wspaniale, robiąc inne rzeczy. Nieważne, co przynosi wam satysfakcję: gra na fagocie, gimnastyka artystyczna czy też magiczne sztuczki albo żonglerka. Wszystkie wasze talenty są fantastyczne – już najwyższy czas pochwalić się nimi podczas Pyrkon Talent Show!

Zgłoś udział i pokaż swój talent!

Aby wziąć udział w klasyfikacjach do kolejnej edycji tego konkursu, należy wysłać zgłoszenie przez formularz, który znajdziecie…

> o tutaj! <

Jednak zanim potwierdzicie swoją obecność, koniecznie przeczytajcie regulamin Pyrkon Talent Show, dostępny pod…

> tym linkiem! <

Termin zamknięcia etapu zgłoszeń upływa 21.05.2023 r.

Zbierzcie przyjaciół lub wystartujcie solo! Finaliści będą mieli okazję zaprezentować swoje talenty na jednej ze scen podczas tegorocznej edycji Pyrkonu!

Hej hej! Może zerkniecie też na inne konkursy, które czekają na pozostałych strefach?

> ZERK! <


PS: w zeszłorocznym newsie o otwarciu zgłoszeń daliśmy wam znać, że teleportacja również jest fantastycznym talentem. Podtrzymujemy naszą opinię, ale zaznaczamy, że w tym roku materializacja w pokoju VIP-ów nie będzie tolerowana.