Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Władca Pierścieni sfotografowany na nowo, tym razem w wersji Lego – Patryk Bejnarowicz odwiedzi Pyrkon

Jak za pomocą Lego stworzyć fotografie pełne dynamizmu? W czym może przejawiać się połączenie pasji do filmów z trylogii The Lord of the Ring oraz legendarnych klocków? Jak wygląda proces tworzenia własnych, unikalnych minifigurek? Dowiedzcie się tego w rozmowie z gościem Strefy Fanów Klocków Lego – Patrykiem Bejnarowiczem.

Kim jest Patryk Bejnarowicz, czyli lord.of.the.bricks?

Patryk Bejnarowicz, znany w Internecie jako lord.of.the.bricks jest fotografem Lego oraz twórcą customowych minifigurek. W swoich pracach odtwarza sceny głównie z serii The Lord of the Rings, której jest wielkim fanem. Używając aparatu w telefonie ożywia figurki umieszczając je w centrum walk czy najważniejszych momentów dzieł Tolkiena. Na Pyrkonie oprócz fotografii Lego, które możecie zobaczyć na jego profilu na Instagramie, pokaże także stworzone przez siebie minifigurki przedstawiające postaci Śródziemia (także te znane jedynie z książek) oraz makiety Lego nawiązujące do najważniejszych scen trylogii jak Bitwa pod Helmowym Jarem czy pojedynek na Wichrowym Czubie i wiele innych.


Koniecznie odwiedźcie >instagrama< naszego gościa!

Awatar autora

O autorze

Szymon Nowaczyk

Z wykształcenia technik weterynarii, z braku laku – student informatyki. Torturuje swoich bliskich godzinnymi wykładami o obskurnych szczegółach lore Warhammera 40 000. Od jego ogłuszającej paplaniny i basowego śmiechu trzęsą się posadzki. Na konwentach spotkacie go niemal wyłącznie przy stołach z grami planszowymi i bitewnymi.