Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Występ Karola Sucheckiego kolejną atrakcją Pyrkonu!

Tym razem spieszymy, by przedstawić Wam punkt programu, który spodoba się nie tylko miłośnikom azjatyckich klimatów (głównie anime), ale i fanom League of Legends! Na Scenie Plenerowej wystąpi Karol Suchecki.

Kim jest Karol Suchecki?

Karol muzycznie specjalizuje się głównie w polskich coverach utworów z anime, ale to nie wszystko! Fani League of Legends nie mogą nie kojarzyć jego coveru K/DA „PopStars”, który szybko stał się memem wśród tej społeczności.

Wykorzystując zainteresowanie ludzi, za ciosem powstały dalsze polskie tłumaczenia utworów – „GIANTS” od True Damage, „Phoenix” (które powstało na mistrzostwa świata 2019), a także cały mini-album K/DA, gdzie przy akcji #SINGMORE Karol współpracował z Riot Games.

Poza działalnością muzyczną Karol komentuje również rozgrywki esportowe. Do swojej listy może zaliczyć turnieje z takich gier jak Teamfight Tactics, Rocket League, League of Legends czy Counter Strike Global Offensive. W największych skomentowanych przez niego rozgrywkach w CS:GO, Dreamhack Masters Malmö 2019, pula nagród wynosiła ponad milion złotych. 

Jego kanał na YouTube znajdziecie tutaj:

https://www.youtube.com/@KarolSuchecki

To jak, z kim widzimy się podczas jego występu? 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.