Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Występ Karola Sucheckiego kolejną atrakcją Pyrkonu!

Tym razem spieszymy, by przedstawić Wam punkt programu, który spodoba się nie tylko miłośnikom azjatyckich klimatów (głównie anime), ale i fanom League of Legends! Na Scenie Plenerowej wystąpi Karol Suchecki.

Kim jest Karol Suchecki?

Karol muzycznie specjalizuje się głównie w polskich coverach utworów z anime, ale to nie wszystko! Fani League of Legends nie mogą nie kojarzyć jego coveru K/DA „PopStars”, który szybko stał się memem wśród tej społeczności.

Wykorzystując zainteresowanie ludzi, za ciosem powstały dalsze polskie tłumaczenia utworów – „GIANTS” od True Damage, „Phoenix” (które powstało na mistrzostwa świata 2019), a także cały mini-album K/DA, gdzie przy akcji #SINGMORE Karol współpracował z Riot Games.

Poza działalnością muzyczną Karol komentuje również rozgrywki esportowe. Do swojej listy może zaliczyć turnieje z takich gier jak Teamfight Tactics, Rocket League, League of Legends czy Counter Strike Global Offensive. W największych skomentowanych przez niego rozgrywkach w CS:GO, Dreamhack Masters Malmö 2019, pula nagród wynosiła ponad milion złotych. 

Jego kanał na YouTube znajdziecie tutaj:

https://www.youtube.com/@KarolSuchecki

To jak, z kim widzimy się podczas jego występu? 

Awatar autora

O autorze

Agnieszka Mróz

Osoba pogrążona we własnych myślach, którą tylko nieliczni potrafią zrozumieć. Kocha książki, mangi i anime. Czytanie rozbudziło w niej miłość do pisania. Bujna wyobraźnia i uwielbienie fantastyki doprowadziły do tego, że chce zyskać moc kreowania nowych światów, w których można spotkać ulubionych bohaterów.