Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ruszyły zapisy na Maskaradę. Zgłoś się już teraz!

To już ten moment. Właśnie otworzyliśmy formularz zgłoszeń dla osób, które chcą zaprezentować się podczas tegorocznej Maskarady. Jeśli marzysz o tym, by wziąć udział w konkursie i pokazać wszystkim swój niesamowity kostium, nie wahaj się, kliknij link poniżej i zgłoś swoją kandydaturę!

Czym jest Maskarada? maskarada pyrkon cosplay

Maskarada to konkurs kostiumowy, który odbywa się w pyrkonową sobotę na Sali Ziemi. Zadaniem jego uczestników jest własnoręczne wykonanie kostiumu i zaprezentowanie go na scenie w trakcie konkursu oraz przed jurorami. Może to być zarówno cosplay, jak i projekt własny.
Więcej na temat konkursu możesz dowiedzieć się na podstronie Maskarady oraz na podstronie FAQ.

Kto może się zgłosić?

Na Maskaradzie mile widziane są zarówno wystąpienia solowe, jak i grupowe. W konkursie mogą wziąć udział także osoby niepełnoletnie. Jeśli jednak nie masz skończonych osiemnastu lat, pamiętaj, że potrzebna Ci będzie zgoda rodzica lub opiekuna.

Zgłoś się już teraz!

Chcesz zgłosić swoją kandydaturę? Już teraz kliknij w link i wypełnij odpowiedni formularz. Jeśli chcesz wystąpić solo, czeka na Ciebie

formularz zgłoszeń indywidualnych

Jeśli zaś tworzycie cosplayowy team, wypełnijcie

formularz zgłoszeń grupowych

Zgłoszenia będziemy przyjmować do 06.05.2018 do godziny 23:59.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.