Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Maskarada

Maskarada

Konkurs kostiumowy Maskarada przeznaczony jest dla twórców fantastycznych przebrań – zarówno cosplayerów, jak i osób projektujących z własnej wyobraźni. To miejsce, gdzie postaci znane z komiksów, książek, filmów czy gier na chwilę stają się częścią rzeczywistości.

Pyrkon 2018, Pyrkon 2017, cosplay, LOL, League of Legends, Program Camille
Anna “Nona” Nowicka jako Program Camille, League of Legends, fot. Studio Zahora

Zgłoś się już dzisiaj i weź udział w Maskaradzie!

Jeśli marzysz o solowym występie lub jeśli tworzycie cosplayowy team, to wyczekujcie pojawienia się formularzy zgłoszeniowych!

Jeśli do pełnoletności brakuje Ci jeszcze troszkę czasu, to pamiętaj o konieczności wypełnienia formularza zgody rodzica lub opiekuna.

Maskarada – z czym to się je?

Jeśli natomiast nadal zastanawiasz się, czym właściwie jest ta cała Maskarada, chcesz wziąć w niej udział albo zasiąść na widowni i podziwiać ten wspaniały show, ale masz wątpliwości, nad którymi się głowisz, to odpowiedzi na wszystkie najczęściej zadawane pytania znajdziesz w starannie przygotowanym FAQ.

Regulamin zeszłorocznej edycji, Maskarady 2019, jest natomiast dostępny tutaj.

Kto zachwycił jury

A może masz ochotę dowiedzieć się kto zwyciężył w Maskaradzie w ubiegłych latach? Jeśli chcesz uczyć się od mistrzów cosplayu, to zerknij na podstronę zwycięzców poprzednich edycji Maskarady. Naprawdę jest co podziwiać!

 

Sponsor nagrody Grand Prix Maskarady 2019

WŁÓKNO-LAND to istniejąca od kilku lat firma zajmująca się sprzedażą szerokiego asortymentu tkanin i dzianin zarówno w detalu jak i w hurcie. Zakupy w naszej firmie zrobicie zarówno stacjonarnie i wysyłkowo. W swojej działalności  wspieramy rozmaite ciekawe inicjatywy dlatego też osoby zajmujące się Cosplayem, LARP-em i  Rekonstrukcją Historyczną mają u Nas stałą 10% zniżkę.