Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Ruszyły zapisy na Maskaradę. Nie zwlekaj i zgłoś się już teraz!

Maskarada niezaprzeczalnie jest jedną z głównych atrakcji Pyrkonu. Jeśli marzysz, by wziąć udział w konkursie i pokazać wszystkim Pyrkonowiczom swój fenomenalny kostium, koniecznie wypełnij poniższy formularz i zgłoś swoją kandydaturę!

Maskarada? Co to takiego?

Wyróżnienie 2018: Bomcyfikszyn

Maskarada to konkurs kostiumowy, który odbywa się w pyrkonową sobotę na Sali Ziemi. Zadaniem uczestników konkursu jest własnoręczne wykonanie kostiumu i zaprezentowanie go na scenie w trakcie konkursu oraz przed jurorami.

Podczas występu macie możliwość wcielić się w wybraną przez siebie postać lub pokazać uczestnikom i jurorom projekt własny. Oczywiście na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody i statuetki autorstwa Roberta Tomaka!

Więcej na temat konkursu i przewidzianych nagród dowiecie się na podstronie Maskarady oraz z przygotowanego FAQ.

Kto może się zgłosić?

Maskarada to konkurs, w którym możecie wystąpić zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Mogą wziąć w nim udział również osoby niepełnoletnie, jeśli jednak nie masz skończonych osiemnastu lat, pamiętaj, że potrzebujesz podpisanej zgody rodzica lub opiekuna!

Jeśli jesteś ciekawy, kto wygrał wcześniejsze edycje Maskarady, to koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii zwycięzców. Może w tym roku to właśnie Wy dołączycie do tego grona!

Grand Prix 2018: Kurumi

Nie zwlekaj. Zgłoś się!

Chcesz wziąć udział w Maskaradzie? Wypełnij odpowiedni formularz.

Jeśli chcesz wystąpić solo, oto:
FORMULARZ ZGŁOSZEŃ INDYWIDUALNYCH

Jeśli zaś chcecie wystąpić w większym gronie, oto:
FORMULARZ ZGŁOSZEŃ GRUPOWYCH

Zgłoszenia będziemy przyjmować do 07.04.2019 roku, do godziny 23:59.

Awatar autora

O autorze

Martyna Halbiniak

Twierdzi, że nie śpi, bo sen jest świetnym substytutem kawy dla ludzi, którzy mają nadmiar wolnego czasu. Jest też zdania, że czekolada nie pyta - ona po prostu rozumie. Wieczna studentka z wrodzoną niechęcią do dorosłości, bo lubi się ze swoim wewnętrznym nerdem... tfu, dzieckiem. Z zapałem godnym lepszej sprawy przetwarza kawę na literki. Lubi rodzynki w serniczku i cynamon w jabłeczniku.