Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Strefa Warsztatowa

Strefa Warsztatowa

Nadchodzi czas dla każdego bohatera i bohaterki, w którym poznaje swojego mentora. Młodzi padawani byli szkoleni przez rycerzy Jedi, studenci arkanów nabywali wprawy w posługiwaniu się magią pod okiem wiekowych arcymagów, a kandydaci na wiedźminów przechodzili swoje przemiany oraz trening mając za opiekunów starszych towarzyszy szlaku. Wiemy, że w każdym z was czai się pełen zapału nauczyciel oraz zafascynowany otaczającym go światem uczeń. Podczas Festiwalu Fantastyki Pyrkon, jak co roku, stworzymy wyjątkową przestrzeń, w której będziecie mogli uczyć – i nauczyć się nowych rzeczy!

Następny post
Następny post

Strefa Warsztatowa to nie miejsce – Strefa Warsztatowa to Wy!

Warsztaty to specjalna forma atrakcji, w której centrum znajdujecie się wy – uczestnicy!

Doświadczeni prowadzący podzielą się tajnikami swoich pasji oraz stworzą przestrzeń do nauki w praktyce. Niektóre zajęcia umożliwią wam ręczne wykonanie jakiegoś akcesorium, inne pozwolą spróbować swoich sił w różnych formach sztuki albo sprawdzić się w jakimś hobby.

Możecie spodziewać się bardzo różnorodnych atrakcji: od szycia sakiewek i kucia fibulek, poprzez naukę pisania opowiadań, kaligrafii, migania, po lekcje dubbingu, aktorstwa, tańca i walki larpowej. Warsztaty nie są zgromadzone w jednej strefie, a wprost przeciwnie – będą odbywać się na całym Pyrkonie: w halach, salach wykładowych oraz na świeżym powietrzu.


Regulamin zapisów na warsztaty


Regulamin zapisów na Warsztaty – Pyrkon 2024FAQ Strefy Warsztatowej

Chcę wziąć udział w jednym z warsztatów, czy muszę zarezerwować dla siebie miejsce?

  • To zależy od atrakcji, którą wybrałaś/eś! Zdecydowana większość jednak ma ograniczoną liczbę miejsc. Aby mieć pewność, że będziesz mogła/mógł uczestniczyć w danym warsztacie, musisz zgłosić chęć udziału za pomocą formularza. Po wysłaniu zgłoszenia dostaniesz wszystkie niezbędne informacje.

Kiedy zostanie otwarty formularz zapisu na warsztaty?

  • Otwarcie formularza z zapisami na warsztaty odbędzie się na początku czerwca 2024.

Czy mogę zarezerwować miejsce dla kilku osób?

  • Nie, możesz zarezerwować miejsce wyłącznie dla siebie.

Czy mogę poprowadzić mój własny warsztat?

  • Oczywiście! Chęć poprowadzenia warsztatu możesz zgłosić przez formularz programowy, który znajdziesz >w poświęconym mu artykule<.

    Czas na zgłaszanie atrakcji przez formularz programowy minął. Jeśli przegapiliście okazję, nie martwcie się–będziemy czekać na was przed Pyrkonem 2025.

Zobaczcie, jak bawiliśmy się podczas warsztatów w zeszłych latach:

UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.