Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Strefa Gamingowa

blok gier elektronicznych pyrkon

Strefa Gamingowa

Następny post
Następny post

Strefa Gamingowa na Pyrkonie to miejsce, gdzie świat gier ożywa w nowej, fascynującej formie! Tegoroczna edycja przenosi naszą salę prelekcyjną do PCC, a na hali 7A zabieramy Was w podróż pełną gamingowych atrakcji i niespodzianek.

W tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego – na hali 7A pojawią się gamingowi wystawcy, oferując nie tylko możliwość pogrania na różnorodnych konsolach, ale także okazję do zakupu niezwykłych gadżetów i akcesoriów. To idealna okazja, aby poszerzyć swoją kolekcję i zdobyć coś unikatowego.

Dla fanów klasycznych gier przygotowaliśmy strefę retro, gdzie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności na starszym sprzęcie. Dodatkowo, zapraszamy do udziału w turniejach, gdzie czekają atrakcyjne vouchery do wykorzystania w Krainie Wystawców.

Sala prelekcyjna to prawdziwa uczta dla miłośników gier! Twórcy i badacze gier podzielą się swoimi doświadczeniami i sekretami związanymi z branżą. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak powstają gry, to teraz będziecie mieli okazję poznać kulisy procesu twórczego od samych autorów. Nie zabraknie również inspirujących prelekcji o grach i historii ich tworzenia.

To jednak tylko wstęp do tego, co Was czeka w Strefie Gamingowej na Pyrkonie.
Reszta atrakcji w trakcie ładowania!


P23s strefa gameingowa

Strefa Gamingowa na Pyrkonie to miejsce, gdzie świat gier ożywa w nowej, fascynującej formie! Zabieramy Was w podróż pełną gamingowych atrakcji i niespodzianek. Znajdziecie tam wystawców, oferujący nie tylko możliwość pogrania na różnorodnych konsolach, ale także zapewniający okazję do zakupu niezwykłych gadżetów i akcesoriów. To idealna okazja, aby poszerzyć swoją kolekcję i zdobyć coś unikatowego.

UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.

Tak bawiliśmy się na Pyrkonie 2023