Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Konkursy

Konkursy

To takie fantastyczne, że każdy z nas jest inny! Jedni uwielbiają rywalizację, inni są społecznikami, którzy w zgranym zespole potrafią przesuwać góry.

Niektórzy są urodzonymi poetami i fraszkopisarzami, podczas gdy ich koledzy ciężko się napracowali, zdobywając biegłość w grze na lutni albo perkusji. Zarówno dla gwiazd piosenki pod prysznicem, jak i profesjonalnych graczy karcianek – Pyrkon aż pęka w szwach od okazji, by to właśnie waszą zajawkę pokazać światu!

Następny post
Następny post

Zanim jednak wyruszycie na przygodę, po należną wam chwałę i podziw, obowiązkowo zapoznajcie się z regulaminem!


Regulamin konkursów i turniejów na Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2024


Czekamy właśnie na was – już teraz razem zaplanujmy wasz występ.

Kurtyna w górę!

Fot. Marcin Pflanz

Co czeka was na strefie festiwalowej?

Ryjówka – Konkurs wiedzy wszechfilmowej to obowiązkowy punkt programu dla każdego kinomana oraz bezlitosny quiz sprawdzający waszą wiedzę na tematy związane ze światem dużego ekranu.

W Ryjówce udział może wziąć każdy – lecz nie każdy wytrzyma nawał pytań o rip-offy, spin-offy, box-office, soundtracki i wiele, wiele innych kwestii.

Wystarczy że pojawicie się na miejscu, a prowadzący, czyli Damian „Nox” Lesicki, Jacek „Jako” Murawski i Piotr „Minyaelin” Markiewicz, sprawdzą, czy zasługujecie na szlachetny tytuł pogromcy Ryjówki.

Pełen wpis zapowiadający tę atrakcję znajdziecie tu: Ryjówka jak co roku budzi się ze snu. Czas na konkurs kinematograficzny, który znacie i kochacie!

Pokażcie się – wszędzie!

Zerknijcie też na konkursy, które odbędą się na innych strefach Pyrkonu!

Może zainteresuje was, na przykład, K-pop Cover Dance Festival?

Na zdjęciu: @yuummy.yami

Jak sama nazwa wskazuje, jest to atrakcja skierowana przede wszystkim do tancerzy zafascynowanych muzyką z kraju, który wydał na świat członków BTS.

Aby dostać się do wielkiego finału, który odbędzie się na Scenie Plenerowej, należy najpierw wziąć udział w kwalifikacjach on-line.

Jeśli jesteście zainteresowani – nie ma na co czekać!

Swoje zgłoszenia do etapu eliminacji możecie wysyłać do 31.03.2024 r.

Ze wszystkimi szczegółami zapoznacie się tutaj: Ruszają kwalifikacje do Pyrkon K-pop Dance Cover Festival 2024!