Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left Logo Date Slogan PL Slogan EN
Strona główna » Blog » Program » Monika Laprus-Wierzejska zasila grono gości Bloku Komiksowego!

Monika Laprus-Wierzejska zasila grono gości Bloku Komiksowego!

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich fanów komiksów! Grono zaproszonych przez Blok Komiksowy gości rośnie w siłę. Na kolejnej edycji Pyrkonu pojawi się Monika Laprus-Wierzejska, która odwiedzi naszą imprezę po raz pierwszy!

Monika Laprus-Wierzejska i jej dorobek

Monika znana jest ze swojego komiksu “EXIST” – hitu, którego wydanie mogło stać się faktem dzięki przeprowadzonej akcji crowdfundingowej. Niedawno, na zaproszenie Wydawnictwa Planeta Komiksów, wzięła również udział w tworzeniu antologii poświęconej legendarnej postaci komiksowej – Tajfunowi. Na swoim koncie ma również inne komiksy, stworzone we współpracy z różnymi scenarzystami. Aktualnie pracuje nad kolejnym tomem swojego komiksu – “EXIST: DIRT”.

Podczas Pyrkonu spotka się z uczestnikami w trakcie paneli dyskusyjnych oraz dyżurów autografowych. Z pewnością będzie to świetna okazja, by poznać dalsze plany autorki, dowiedzieć się czegoś więcej o jej procesie twórczym, a także zadać pytania o komiksowe projekty crowdfundingowe. Koniecznie przyjdźcie i sprawcie, by pierwszy Pyrkon naszego gościa był niezapomniany!

Tagi: , , ,

Istota, która podobno nigdy nie śpi, bo czyta książki, ogląda filmy i nadrabia serialowe zaległości. Gdyby była demonem, to komponentami niezbędnymi do jej przywołania byłyby: kawa, czekolada, jabłecznik z cynamonem i lody bakaliowe. Jeśli nie wypełnia jej jedzenie, to robi to frustracja.


Komentarze