Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strona główna » Strefa Dziecięca

Strefa Dziecięca

Strefa Dziecięca to miejsce dla najmłodszych uczestników Pyrkonu (do 12 roku życia), w którym dzieci mogą spędzić czas samodzielnie lub w towarzystwie swoich rodziców. Przy wejściu na strefę obowiązuje rejestracja małych Uczestników. Podczas rejestracji akceptujecie REGULAMIN – ta procedura ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim maluchom, które przebywają pod naszą opieką. Tutaj zaś znajdziecie z kolei formularz rejestracji małego uczestnika – wersja polska, wersja angielska.

Strefa Dziecięca

JAKIE ATRAKCJE ZNAJDZIECIE W STREFIE DZIECIĘCEJ?

Wizyta w Strefie Dziecięcej to przede wszystkim okazja, by uczestniczyć w specjalnie przygotowanych dla małych Pyrkonowiczów warsztatach, konkursach, prelekcjach i spotkaniach z autorami. Wśród atrakcji nie zabraknie również eksperymentów, interaktywnych wystaw oraz pokazów. Na terenie znajdować się będzie także Świetlica Fantastyczna, gdzie dzieci będą miały możliwość m.in. pobawić się klockami czy zagrać w gry planszowe. Najmłodsi (do 4 lat) i ich Opiekunowie znajdą tu specjalnie przygotowaną Strefę Malucha z piankowymi puzzlami i leżakami dla ich Opiekunów. Wszystkiego doglądać będą doświadczeni Wolontariusze (Gżdacze) i zaproszeni Animatorzy.

Pyrkon i wizyta w strefie to także świetna okazja, żeby się przebrać za ulubioną postać. Zachęcamy wszystkie dzieci, aby tego dnia włożyły kostiumy i stały się na chwilę swoimi ukochanymi bohaterami! Niechaj Festiwal Fantastyki stanie się rodzinnym pretekstem do Cosplay Party.

CZY W STREFIE DZIECIĘCEJ BĘDĄ GOŚCIE I PRELEGENCI?

Nierozłączną częścią Strefy są zaproszeni przez Organizatorów goście specjalni, m.in.: pisarze literatury dziecięcej, ilustratorzy bajek, a także niezależni artyści. Strefa Dziecięca to również zabawy integracyjne i zajęcia taneczne, w tym Zumba ® Kids. Od kilku edycji swoje prelekcje prowadzą również „Młodzi Prelegenci”, gdzie to dzieci tworzą program dla swoich rówieśników. Wystąpienie Małego Prelegenta należy zgłosić przez formularz zgłaszania programu z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dodatkowe informacje m.in. o cenach biletów, opaskach, a także bezpieczeństwie Uczestników (Dzieci) znajdziecie w zakładce RODZINNY PYRKON. Jeśli macie pytania lub wątpliwości, skontaktujcie się z nami, korzystając z zakładki KONTAKT.

UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.

Tak bawiliśmy się na Pyrkonie 2022