Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Cały Pyrkon na wyciągnięcie ręki – festiwalowa apka już gotowa!

Tegoroczny Festiwal Fantastyki Pyrkon obfituje w punkty programu. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy jest fanem filmów, książek, komiksów, gier lub anime. Jak jednak łatwo zorientować się w tym bogactwie prelekcji, konkursów czy warsztatów? Na ratunek, niczym prawdziwy superheros, przybywają dostępne za darmo aplikacje Konwencik i Pyrkonwencik!

Konwencik

Uruchamiając aplikację Konwencik po raz pierwszy, Waszym oczom ukaże się lista nadchodzących konwentów. Wystarczy, że wybierzecie z niej Pyrkon i będziecie mieli dostęp do całej gamy naszych wydarzeń. 

Aplikacja Konwencik

Pyrkonwencik

W przypadku aplikacji Pyrkonwencik, wszystko macie dostępne już od razu, nie ma tam innych konwentów do wyboru. 🙂

Aplikacja Pyrkonwencik

Jak poruszać się po aplikacjach?

Po przejściu do naszego festiwalu zobaczycie długą listę atrakcji, podzielonych na trzy dni konwentu: piątek, sobotę i niedzielę. Każdy dzień przedstawia wszystkie pyrkonowe atrakcje w kolejności chronologicznej. W ten sposób możecie zobaczyć, czy atrakcje, na których wam zależało, nie nachodzą na siebie. 

Aplikacja daje także możliwość filtrowania wyświetlanych informacji. Dzięki temu możecie zobaczyć, co będzie się działo danego dnia w wybranym przez was bloku, strefie lub określonej lokalizacji. W aplikacji Konwencik możecie także szukać wydarzeń po ich nazwie.

Aplikacja Konwencik

Istnieje również opcja wyświetlania wyłącznie polubionych punktów programu oraz wykluczenia tych już zakończonych.

Aplikacja Pyrkonwencik

Po kliknięciu na dany punkt programu zobaczycie jego nazwę, informacje o lokalizacji i godzinę rozpoczęcia oraz zakończenia, a także krótki opis. Dodatkowo będziecie mogli „polubić” dane wydarzenie, co ułatwi wam wyszukanie konkretnych atrakcji. Kiedy określony punkt programu się skończy, będziecie mogli go także ocenić, a także zostawić komentarz.


Aplikacje są dostępna zarówno na systemy Android, jak i iOS. Dzięki nim nie zgubicie się w gąszczu punktów programu i będziecie mieli pewność, że tegoroczny Pyrkon znowu będzie wyjątkowy!

Awatar autora

O autorze

Mateusz Cholewa