Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Strefa Filmowo-Serialowa

Strefa Filmowo-Serialowa to strefa dla każdego kinomana, ale i dla nowicjusza, który szuka czegoś ciekawego do obejrzenia. Możecie usłyszeć tu zarówno o dużych produkcjach ze świata Marvela, DC czy Doktora Who, jak i o tych mniejszych, często niszowych, które stale udowadniają, że stanowią równie dobrą rozrywkę. Jedno jest pewne, znajdziecie tu wiele fantastycznych atrakcji!

STREFA FILMOWO-SERIALOWA NA PYRKONIE 2023

Następny post
Następny post

Co dla Was szykujemy w Strefie Filmowo-Serialowej? 

Strefa Filmowo-Serialowa to miejsce idealne dla wszystkich tych, którzy z nowinkami serialowymi i kinowymi są na bieżąco oraz dla tych, którzy czegoś do obejrzenia dopiero szukają. Zatem jeśli seriale ze świata Gwiezdnych Wojen nie mają przed Wami tajemnic, premiery kinowe macie obcykane w tempie, którym nie pogardziłby Struś Pędziwiatr albo, z drugiej strony, w świecie seriali i filmów czujecie się zagubieni i szukacie kogoś, kto Was do niego wprowadzi, odnajdziecie się tu bez problemów. No może nie licząc tego, że Wasza ilość wolnego czasu może się potem odrobinkę zmniejszyć. 

Czekają tu na Was prelekcje i dyskusje oraz spotkania z twórcami z całego świata. Będziecie mogli nie tylko porozmawiać na temat fabuły, ale i poznać wiele ciekawostek technicznych.

UWAGA: W widoku edytora blok prezentuje nieaktywny, przybliżony wygląd. Poprawne wyświetlanie następuje w widoku frontendowym strony.

Tak bawiliśmy się na poprzednich Pyrkonach