Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Strona główna » Koncerty

Koncerty

Pyrkon oferuje atrakcje przeróżnego typu. Jednymi z tych, które cieszą się największym zainteresowaniem, są fantastyczne występy sceniczne. Koncerty, pokazy, spektakle – tego wszystkiego możecie doświadczyć na naszym Festiwalu. Zobaczcie, w jakich występach wzięli udział Pyrkonowicze w ostatnich latach!

2018

Percival Wild Hunt Live

Podczas WILD HUNT LIVE zespół zaprezentował utwory wykorzystane w grze, w ich oryginalnej, stworzonej przez siebie wersji. Występowi towarzyszyły przygotowane specjalnie na potrzeby spektaklu projekcje zawierające fragmenty gry oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne. Efektu dopełniły zaś piękne stroje i scenografia nawiązująca do klimatu gry Wiedźmin. Jest to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale także dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, tańca oraz klimatów folk i fantasy

Percival Wild Hunt Live Pyrkon 2018 (Muzyka z Wiedźmina)

Podczas WILD HUNT LIVE zespół zaprezentował utwory wykorzystane w grze, w ich oryginalnej, stworzonej przez siebie wersji. Występowi towarzyszyły przygotowane specjalnie na potrzeby spektaklu projekcje zawierające fragmenty gry oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne. Efektu dopełniły zaś piękne stroje i scenografia nawiązująca do klimatu gry Wiedźmin.

Altergroup Poland – pokaz mody alternatywnej

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie z modą alternatywną. Modelki i projektanci zaprezentowali kolekcje nieprezentowane jeszcze publiczności i przygotowane specjalnie na Pyrkon. Kreacje inspirowane fantasy, steampunkiem, gotykiem, rockiem, postapo, cyberpunkiem trafią w gusta osób lubiących inność, nieszablonowość, indywidualizm. To pomysły dla ludzi, którzy chcą wyróżnić się z tłumu. Projektanci: Steampunk & Fantasy, Woman in Corset, Rock Filer, Grimstore-Maginarium, Doniatella Senkace, Lady Sariel, Gedeon, Black Batcave.

Altergroup Poland – pokaz mody alternatywnej | Pyrkon 2018

Zapraszamy Was na kolejne spotkanie z modą alternatywną. Nasze modelki i projektanci zaprezentują kolekcje nieprezentowane jeszcze publiczności i przygotowane specjalnie na Pyrkon. Kreacje inspirowane fantasy, steampunkiem, gotykiem, rockiem, postapo, cyberpunkiem trafią w gusta osób lubiących inność, nieszablonowość, indywidualizm. To pomysły dla ludzi, którzy chcą wyróżnić się z tłumu.