Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Marcin Surma, znany też jako XULM, to kolejny prelegent zapraszany Bloku Komiksowego

Marcin Surma, znany też jako XULM, to kolejny prelegent zapraszany Bloku Komiksowego

Marcin Surma – XULM – macza palce w ilustracjach, grach komputerowych, animacjach, komiksach, klockach LEGO i nie tylko. W swojej karierze uczestniczył już w dużej liczbie naprawdę różnorodnych projektów.

Marcin Surma, XULM, superhot, blok komiksowy, pyrkon, prelegentNie sposób wymienić wszystkich jego projektów. Tworzący pod pseudonimem XULM Marcin Surma jest artystą wszechstronnym i pracującym z innymi twórcami na całym świecie

Urodzony w Lublinie, jest absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi i aktywnie uczestniczącym w wielu interesujących i kreatywnych projektach artystą. Swój wkład miał już w powstawanie dzieł związanych z branżą gier komputerowych (jako artdyrekcja SUPERHOT), tworzył animacje (Interface, Sophomore, Nenufary i Spacer, projekty teł do Super Science Friends) i komiksy (Vault 12, Super Science Friends:2099, Woroszyłowgrad).

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze