Przeskocz do treści Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Pyrkonowe puby, karczmy i gospody

Pyrkonowe puby, karczmy i gospody

Pyrkon potrafi zmęczyć uczestników – cały dzień prelekcji, wystaw, spotkań z gośćmi i innych atrakcji to nie byle co! Po wielogodzinnej przygodzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich warto udać się do jakiegoś szynku, karczmy lub gospody, by ugasić pragnienie i wyrównać poziom cieczy w wycieńczonym organizmie.  Z tej okazji przedstawiamy Wam listę lokali, które współpracują z Pyrkonem. Dzięki identyfikatorowi uczestnika każdy z Was może skorzystać ze zniżek w poniższych miejscach. Oprócz zaspokojenia pragnienia możecie również poznać się i zintegrować z innymi Pyrkonowiczami.

Elizjum

Ul. Nowowiejskiego 10

Elizjum, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Alternatywny Pub przygotował specjalnie na Pyrkon kilka upustów. Na pewno zadowoleni będą miłośnicy złotego trunku – ceny za piwo lane zaczynają się już od 5 złotych, a i piwosze-neofici znajdą coś dla siebie! Za piwo kraftowe zapłacić mogą niewygórowane 10 złotych. Gdyby jednak ktoś preferował nieco mocniejsze specyfiki, z pewnością skorzysta z promocji na shoty, które można kupić za niemal symboliczne 3 złote.

Facebook

Locus

Ul. Szewska 20

Locus, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki Pyrkon

Gdyby kogoś nogi zawiodły w okolice Starego Rynku, warto zahaczyć o Locus, który mieści się na ulicy Szewskiej 20. Także tutaj każdy uczestnik Pyrkonu będzie mógł znaleźć shoty za 3 złote. W Locusie powinni dobrze poczuć się fani Miłosława i Czarnej Fortuny, gdyż oba te piwa odchudzą portfel o zaledwie 5 złotych. Oprócz tego pub oferuje także szeroki wybór piw kraftowych – wszystkie będą kosztować 11 złotych.

Facebook

Cybermachina

Ul. Mielżyńskiego 19

Cybermachina, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonPopularny pub gamingowy również przygotował wiele obniżek dla Pyrkonowiczów. Cena piwa Pardal zostanie na czas Pyrkonu obniżona do 6 złotych, tańsze będą także drinki. Za „Miksturę many” wystarczy zapłacić 12 złotych, cena za „Miksturę wytrzymałości” spadnie do 14 złotych, a za „Miksturę życia” do 16 złotych. Jeszcze tańsze będą „Pentakille”, gdyż do ich kupna wystarczy zaledwie jeden bilet Narodowego Banku Polskiego z wizerunkiem Mieszka I.

Facebook

Kosteczka

Ul. Strzelecka 13

Kosteczka, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonKtoś podpadł Ci w Bloku Gier Bez Prądu i postanowiłeś wyzwać go na pojedynek na ubitej ziemi? Zmierz się z nim w Kosteczce, która oferuje mnóstwo gier planszowych do wyboru! Oprócz szerokiego wachlarza gier można tam znaleźć również wiele rodzajów piw – każde z nich będzie tańsze dla uczestników Pyrkonu o 2 złote.

Facebook

Amore del Tropico

Ul. Ratajczaka 26/2

Amore del Tropico, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonJeżeli brakuje Ci emocji sportowych, zajrzyj do Amore del Tropico. Miejscowi karczmarze przygotowali turniej piłkarzyków dla Pyrkonowiczów – zbierz drużynę, przyjdźcie w sobotę o 20:00 i pokonajcie uczestników innego Bloku! W piątek natomiast będzie można zatopić się w muzyce, gdyż o godzinie 21:00 odbędzie się koncert zespołu Taczaka Beats. Nie zapominajmy jednak o tym, na co wszyscy ostrzą zęby i dobywają sakwy z dukatami: w Amore del Tropico za okazaniem identyfikatora obowiązują zniżki 10% na wszystko!

Facebook

Draft

Ul. Wielka 7

Draft, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonW tyle nie pozostaje również mieszczący się przy ulicy Wielkiej Draft. Dla każdego uczestnika obowiązuje 10% zniżki na wszystkie alkohole – wystarczy jedynie okazać identyfikator. Wszyscy cosplayerzy powinni zastanowić się nad pozostaniem w stroju nieco dłużej, gdyż każda przebrana osoba uzyska zniżkę wynoszącą aż 20%. Na zakończenie Pyrkonu odbędzie się również wielki quiz z wiedzy o planszówkach i popkulturze. Do wygrania gry oraz vouchery na bar. Zmagania zaczną się w niedzielę o godzinie 17.00.

Facebook

Schron

Ul. Kościuszki 68

Schron, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonW sobotę pyrkonową zapraszamy na imprezę “PYRKON AFTERPARTY” organizowaną przez zaprzyjaźniony klub SCHRON! Adres: ul. Kościuszki 68 (niedaleko Targów) Start: 23:00. Specjalna cena dla posiadaczy pyrkonowego identyfikatora – 10 złotych.

A jeśli w ciągu dnia będziesz chciał odpocząć od zgiełku festiwalowego także zapraszamy do Schronu, gdzie będzie można skorzystać z atrakcji organizowanych przez ekipę The Bunkier.

Virtual Reality – coś dla wszystkich, którzy mają ochotę przenieść się w przyszłość. 4 stanowiska z mnóstwem gier do wyboru, dzięki którym poznacie świat Gwiezdnych Wojen i świetlnych mieczy, czy też wnętrze statku kosmicznego. Escape Room – coś dla tych, którzy chcą zrobić krok w przeszłość. Zapraszamy do przejścia jednych z trudniejszych w mieście Escape Roomów. Zaginiony Oficer czy Program Goździk na pewno wywołają dreszcze na twojej skórze. Więcej informacji oraz zapisy na stronie: www.thebunkier.pl

Facebook

Kraft

Ul. Słowackiego 27

Kraft, Lokale w Poznaniu, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonZnajdujący się w samym sercu Jeżyc Kraft uznał, że nie tylko napoi spragnionych, ale także nakarmi głodnych. W ciągu dnia każdy uczestnik Pyrkonu będzie mógł zamówić lunch i piwo za jedyne 35 złotych. Jeśli głód i pragnienie poczujesz dopiero wieczorem, po długim dniu emocji na Pyrkonie – nic straconego! Koszt piwa zamówionego do żeberek lub kiełbasy wyniesie jedynie 10 złotych!

Facebook

Foodhall

Ul. Dworcowa 1

Foodhall, Pyrkon 2018, Festiwal Fantastyki PyrkonFoodHall – miejsce dzielące Pyrkon o 5min pieszo na Starym Dworcu Głównym, w którym znajdziecie ponad 10 różnych restauracji z całego świata.
Odnowione w postindustrialnym stylu wnętrze to miejsce tętniące od spotkań oraz wydarzeń kulturalnych, które musicie wręcz odwiedzić.
Specjalnie dla uczestników Pyrkonu bar przygotował zniżki do -20%.