Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Bilety na Pyrkon 2019 już dostępne!

Wiadomość, na którą wszyscy z utęsknieniem czekaliście – właśnie ruszyła sprzedaż biletów na XIX edycję Festiwalu Fantastyki Pyrkon.

Festiowal Fantastyki Pyrkon 2019

Jak co roku możecie nabyć karnet na 3 dni, który pomoże Wam przenieść się do Fantastycznego Miejsca Spotkań, w którym wszystko, co z pozoru niemożliwe staje się… cóż, tak naprawdę wielce prawdopodobne 😀

Pakiety specjalne

Jednak na tę edycję oprócz standardowego biletu przygotowaliśmy dla Was również pakiet specjalny. Co się w nim znajduje? Oprócz wejściówki na 3 dni Festiwalu zawiera on również:

  • koszulkę Full Print z fantastyczną pyrkonową grafiką,
  • dodatkowy żeton na rejestrację na punkty programu,
  • kostkę Jumbo.

Wszyscy nabywcy pakietu specjalnego będą mogli też dostać się na Pyrkon osobnym wejściem.

To jednak nie koniec niespodzianek! W tym roku stworzyliśmy też FanTickets, czyli bilety drukowane w kolorze na specjalnym wysokiej jakości blankiecie. Są idealne dla wszystkich tych, którzy chcą mieć z Festiwalu wspaniałą pamiątkę, która zachowa się doskonale nawet po latach, lub planują podarować komuś bilet w prezencie!

Kup już teraz!

Karnety możecie kupić na naszej stronie internetowej w zakładce Kup bilet oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Uwaga! Pakiety specjalne dostępne są tylko online.

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.