Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Poznajcie Pyrcord – Fantastyczne Miejsce Spotkań w Internecie!

Z przyjemnością prezentujemy Wam Pyrcord – nasz własny serwer na platformie Discord. W tym miejscu każdy z uczestników będzie miał prawo zabrać głos w ważnych dla niego sprawach – czy to związanych z fantastyką, czy też Pyrkonem. Chcesz poznać innych uczestników? Uważasz, że warto poudzielać się w Internecie na tematy, które Cię nurtują? A może chcesz spojrzeć na sprawy związane z naszą wspólną imprezą z perspektywy innej niż organizatorzy? To miejsce jest przeznaczone dla każdego z Was!

Powstanie Pyrcordu jest pomysłem organizatorów ds. social media, którzy z tą inicjatywą wyszli kilka miesięcy temu. Po czasie intensywnych prac pora przedstawić go uczestnikom Pyrkonu! Miejsce to będzie dostępne dla każdego przez 24 godziny na dobę. Pyrcord ma stać się miejscem interesujących debat, ale jego celem jest także usprawnienie komunikacji pomiędzy każdym uczestnikiem i organizatorami. To tutaj można zgłosić swoje pytania, uwagi, a może również pochwały. Pyrcord będzie również sporym ułatwieniem dla tworzących Pyrkon. W każdej chwili mogą oni zapytać uczestników o sprawy związane z Festiwalem, ich pomysły lub poznać imprezę z innego punktu widzenia. Każdy feedback jest bardzo ważny, gdyż pozwala to na dalszy rozwój Pyrkonu. Nowa platforma komunikacji może wzbudzić wiele pytań, zwłaszcza u osób, które dotychczas z niej nie korzystały. Wszystkie informacje na temat Pyrcordu można znaleźć na stronie „Pyrcord”. Zajrzyjcie na nią, a następnie dołączcie do wspólnej dyskusji i zabawy!

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love