Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Czas na kolejne gościnie Strefy Dziecięcej! SZALEJDOSKOP i FLORA BUBBLE SHOW zapraszają na rozrywkę dla najmłodszych!

Strefa dziecięca to jedno z tych magicznych miejsc na Pyrkonie, gdzie bawi się każdy – od najmłodszych do najstarszych uczestników. Ci, którzy odwiedzili to miejsce na ostatniej imprezie wiedzą, jaką wspaniałą rozrywkę gwarantuje Szalejdoskop oraz Flora Bubble Show!

Impreza z Szalejdoskopem

Natalia Konkol, czyli prowadząca Szalejdoskop, jest animatorką i edukatorką dzieci. Uczy też Zumby oraz języka angielskiego. Jako że uwielbia fantastykę, to lato spędza na obozach fabularnych, a zimą najchętniej nie wychodziłaby spod koca. No, chyba, że po kolejną książkę.

Trzeba być naprawdę szalonym, aby pracować z dziećmi i nie tylko mieć z tego radość, ale też i czerpać od nich energię. Dobrze, że nasza gościni kocha to co robi, czyli muzykę, taniec, ruch i wygłupy, bez których Szalejdoskop obyć się nie może.

Natalia w sobotę poprowadzi szalone Cosplay Party, w niedzielę Fantastyczną Zumbę Kids.

Flora Bubble Show

Drugą połową tego fantastycznego duetu jest Florentyna Domagała z Flora Bubble Show. Oto poznańska królowa baniek mydlanych we własnej osobie! Podczas piątkowego warsztatu z bańkologii kreatywnej wraz z Szalejdoskopem nauczy Was tworzyć niezwykłe obrazy przy użyciu nietypowych pędzli. Kto wie? Może uda się ją namówić również na zrobienie komuś nowej, bańkowej fryzury?

Przyprowadźcie do nas swoje pociechy i zobaczcie, jak szaleje się w Strefie Dziecięcej!

SZALEJDOSKOP

FLORA BUBBLE SHOW

Awatar autora

O autorze

Bartosz Kupajczyk

Człowiek Stacjonarny. CEO własnego łóżka. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że spanie 16h na dobę.