Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Jedi i kucyki Pony, czyli co oferuje Blok Integracyjny

Zaczęliście już układać w głowie listę atrakcji, których nie możecie przegapić na tegorocznym Pyrkonie? Co powiecie na to, by umieścić na niej odrobinę mocno improwizowanej rozrywki z pozytywnie zakręconymi ludźmi? Jeśli macie chęć dodać szczyptę takiego szaleństwa do swojej wycieczki po targach, Blok Integracyjny zaprasza na świetną zabawę z La VIDA IMPRO!

Czym jest La VIDA IMPRO?

Można by napisać, że La VIDA IMPRO to inicjatywa trzech kolesi, organizujących eventy składające się z serii improwizowanych gier. Chłopaki jednak zdecydowanie wolą mówić, że z nimi możecie zostać rycerzami Jedi walczącymi ze złem w świecie kucyków z My Little Pony, Batmanem szukającym gumijagód w wiosce Smerfów albo kimkolwiek, kto tylko przyjdzie Wam do głowy. Ci faceci pozwolą Wam odkryć, że wyobraźnia nie ma granic i przyprawią to dużą ilością śmiechu, ironii i absurdu. Kto już szykuje swój miecz świetlny i różowe, wyjściowe kopytka?

Awatar autora

O autorze

Magda Walczak

Filolog z przypadku, leń z natury. Jeśli nie musi, to piechotą nie chodzi, ale ujdzie w tłoku. Zdarza się, że coś jej chodzi po głowie, chociaż nigdy przed 9 rano. Za to jej miłość do seriali przechodzi ludzkie pojęcie. Lubi chadzać swoimi ścieżkami, mimo że radzą jej raczej pójść po rozum do głowy.