Przeskocz do treści
Instagram Twitter Facebook Search Arrow right YouTube Sign In Sign Out Register User Print Arrow left
Strona główna » Blog » Program » Krzysztof „Flapjack” Maj kolejnym Gościem Strefy Fabularnej i wzmocnieniem Bloku Larpowego

Krzysztof „Flapjack” Maj kolejnym Gościem Strefy Fabularnej i wzmocnieniem Bloku Larpowego

Zastanawialiście się kiedyś, czy można zawodowo zajmować się tworzeniem larpów, gier terenowych, integracyjnych i escape roomów? Oto Krzysztof „Flapjack” Maj, który wraz z Kawalerią Berg dwukrotnie zdobył Złotą Maskę i od 2015 współpracuje z Agencją 5 Żywiołów.

Krzysztof "Flapjack" Maj, pyrkon, pyrkon 2018, goście, strefa fabularna, blok larp, escape room, złote maski, live action role playing gameKrzysztof „Flapjack” Maj – jak sam o sobie mówi – jako dziecko biegał z kumplami po parku udając Robin Hooda i tak mu już zostało.

Zawodowo zajmuje się tworzeniem larpów, gier terenowych, integracyjnych i escape roomów. Wraz z Kawalerią Berg, ogólnopolskim bractwem postapokaliptycznym, dwukrotnie zdobył Złotą Maskę, czyli rozstrzygany w czasie Pyrkonu konkurs mający wyłonić między innymi najlepszy larpowy scenariusz. Od 2015 Krzysztpf „Flapjack” Maj na stałe współpracuje z Agencją 5 Żywiołów, tworząc i realizując scenariusze takich gier jak „Witcher School” i „Battle Quest”. Ponadto wraz z Maćkiem Wanickim prowadzi escape room we Wrocławiu oraz larpy science fiction z serii „Space Quest”. Ciągle ma nowe pomysły i chroniczny brak czasu na ich realizacje.

Uwielbia akcję, mocne sceny, wybuchy, miecze, noże i broń palną.

Tagi: , , ,

Od lat uparcie i bez znacznych sukcesów usiłuję wprowadzić w swoim życiu równowagę pomiędzy snem, nauką, książkami, filmami, serialami oraz grami komputerowymi, planszowymi i fabularnymi. Żywię się głównie frytkami, czekoladą oraz nadzieją na to, że wkrótce będę mógł opuścić tę planetę. Czuję dziki i nieokiełznany lęk przed ewokami oraz serialowymi adaptacjami książek. Ale tak poza tym, to jestem optymistą.


Komentarze