Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl
GościeGuests Kup bilet

Blok Larpowy zyskał nowego gościa – Marcin „Słowik” Słowikowski gościem Strefy Fabularnej!

Czy początkowo niewinne hobby może wciągnąć dość mocno, by po paru latach zakończyć się pracą magisterską na jego temat? 
Marcin „Słowik” Słowikowski, renomowany sędzia larpowy, współtwórca Lublarpu i wielu wysoko ocenianych larpów pokazał, że jak najbardziej. Jako tegoroczny Gość Strefy Fabularnej jest gotów przekazać część swojej branżowej wiedzy i doświadczeń.

Więcej o Marcinie Słowikowskim

Marcin „Słowik” Słowikowski – rocznik Wielkiego Brata, z wykształcenia kulturoznawca, z zamiłowania larpowiec. Obronił pracę magisterską nt larpów na UMCS. Gracz, autor i popularyzator, wychowanek lubelskiej szkoły larpowej, członek klubu Grimuar i grupy LubLarp. Na swoim koncie ma m. in. „Róże Pogorzeliska”, „Moving”, „Miasto bez echa” i „Koszmarne Gąszczu Kołysanki”. Sędzia Złotych Masek, Larpów Najwyższych Lotów i Larpowych Laurów. Uczestnik i mówca konferencji: Kola, Knudepunkt oraz TEDxLublin. Zdobywca Złotych Masek 2012 w kategorii Najlepszy MG Team za System. Współorganizator pierwszego w Polsce cyklu szkoleń larpowych – LubLarp. Koordynator programu Koli 2017 w Lublinie, pomysłodawca i redaktor publikacji „Kolaż. O larpach inaczej”.

Awatar autora

O autorze

Paulina Kotlorz

Lubię kocyk, herbatę, kotki i czekoladę.