Festiwal Fantastyki 13-15.06.2025 Poznań
pl
Mapa Program Kup bilet

Mikołaj „Wicher” Wicher kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Wizytę na tegorocznym Pyrkonie potwierdził Mikołaj „Wicher” Wicher! Swoją osobą uświetni Blok Larpowy. Tym samym dołączył on do licznego grona gości Strefy Fabularnej. To kolejna ważna osobistość ze świata larpów, która będzie w tym roku obecna w Poznaniu i prawdziwy ekspert w tej dziedzinie, o czym świadczą choćby zwycięstwa w Złotych Maskach.

Mikołaj „Wicher” Wicher to człowiek, którego całe dorosłe życie związane jest z larpami. Od trzech lat zawodowy producent i designer. Pracował w zespołach produkujących takie larpy jak College of Wizardry, Fairweather Manor, Convention of Thorns. Wielokrotny laureat nagród larpowych na lokalnych i ogólnopolskich konwentach, w tym dwukrotnie Złotej Maski na Pyrkonie. Trener w szkoleniach LubLarp, sędzia w konkursach, działacz środowiskowy. Redaktor Księgi Larpów Polskich oraz antologii gier PRISM.”

Awatar autora

O autorze

Joanna Dziedzic

Jako dziecko zagubiła się w fantasy jak Alicja w Krainie Czarów i niczym Obieżyświat postanowiła zwiedzić wszystkie fantastyczne krainy. Kolekcjonuje książki jak Flash mandaty za prędkość. Optymistyczna jak Kłapouchy, energiczna jak Garfield z nutą gramatyki Yody. Nienawidzi zimna jak Anakin piasku, a pająki kocha równie mocno co Ron Wesley. Żeby przeczytać i obejrzeć wszystko co jej się marzy, musiałaby żyć tak długo, jak Legolas. Z tego powodu od wielu lat bezskutecznie próbuje zostać elfem. foto: Makove Love