Festiwal Fantastyki 14.06.2024 Poznań
pl

Mikołaj „Wicher” Wicher kolejnym gościem Strefy Fabularnej!

Wizytę na tegorocznym Pyrkonie potwierdził Mikołaj „Wicher” Wicher! Swoją osobą uświetni Blok Larpowy. Tym samym dołączył on do licznego grona gości Strefy Fabularnej. To kolejna ważna osobistość ze świata larpów, która będzie w tym roku obecna w Poznaniu i prawdziwy ekspert w tej dziedzinie, o czym świadczą choćby zwycięstwa w Złotych Maskach.

Mikołaj „Wicher” Wicher to człowiek, którego całe dorosłe życie związane jest z larpami. Od trzech lat zawodowy producent i designer. Pracował w zespołach produkujących takie larpy jak College of Wizardry, Fairweather Manor, Convention of Thorns. Wielokrotny laureat nagród larpowych na lokalnych i ogólnopolskich konwentach, w tym dwukrotnie Złotej Maski na Pyrkonie. Trener w szkoleniach LubLarp, sędzia w konkursach, działacz środowiskowy. Redaktor Księgi Larpów Polskich oraz antologii gier PRISM.”

Awatar autora

O autorze

Szymon Firlik

Miłośnik starej trylogii SW i LOTR, który żałuje, że wciąż nikt nie nakręcił ekranizacji "Hobbita". Jego ukochany film SF to "Plan dziewięć z kosmosu". Motto życiowe: „jeszcze tylko jeden odcinek i biorę się za robotę”.